• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Smer-SD chce mimoriadnu schôdzu k zdražovaniu potravín, plánuje presadiť dva návrhy zákonov

Smer-SD chce mimoriadnu schôdzu k zdražovaniu potravín, plánuje presadiť dva návrhy zákonov

Podpredseda strany SMER-SD Richard Takáč.

Strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) podáva návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze k zdražovaniu potravín, a to na 2. mája.

Chce presadiť dva návrhy zákonov, ktoré sa zaoberajú cenovou legislatívou a odpustením odvodov prvovýrobcom na šesť mesiacov, teda 25 percent nákladov na pracovnú silu. Návrhy bude predkladať podpredseda strany Richard Takáč. Informovali o tom na dnešnom brífingu predstavitelia opozičnej strany.

Súčasťou návrhu je aj požiadavka smerom k vláde, aby k týmto poslaneckým návrhom predložila návrhy na skrátené legislatívne konanie.

„Najpodstatnejším problémom Slovenska je drastické 30-percentné zdražovanie potravín, na ktoré sa vláda vykašľala. Máme dvakrát väčšie zdražovanie, ako je priemer v krajinách eurozóny,“ uviedol predseda strany Robert Fico.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie