• Dnes je: Streda 17. júla 2024 meniny má Bohuslav

Slovenský olympijský dom v Paríži prezentuje čerstvo spustená webová stránka

Slovenský olympijský dom v Paríži prezentuje čerstvo spustená webová stránka

Národná organizácia pre podporu a propagáciu cestovného ruchu SLOVAKIA TRAVEL a Slovenský olympijský a športový výbor spúšťajú webovú stránku Slovenského olympijského domu Maison Slovaque v Paríži.

10.7.2024 (SITA.sk) - Kliknúť na ňu by si mali ľudia, ktorí chcú počas nadchádzajúcich olympijských hier navštíviť Slovenský olympijský dom. Na webovej stránke vykonajú aj registráciu, ktorá umožňuje bezplatný vstup.

Domáci aj zahraniční návštevníci budú môcť počas Hier XXXIII. olympiády práve v Slovenskom olympijskom dome Maison Slovaque spoznať Slovensko ako krajinu s bohatou kultúrou, divokou prírodou a s početnými pamiatkami zapísanými v zoznamoch UNESCO. SLOVAKIA TRAVEL a Slovenský olympijský a športový výbor pre nich pripravili pestrý program. V národnom stánku Slovenska sa budú každý deň konať hudobné vystúpenia, premietať výnimočné filmy a ľudia, ktorí kúsok Slovenska v Parku národov navštívia, môžu absolvovať aj zaujímavé workshopy.

Do domu prídu aj olympionici

To, na čo sa však fanúšikovia tešia najviac, sú stretnutia so slovenskými olympionikmi. Naši reprezentanti prídu do Slovenského olympijského domu nielen osláviť svoje úspechy, ale navštívia ho aj v čase voľna. Návšteva Slovenského olympijského domu Maison Slovaque by mala byť povinná pre každého, kto prichádza do Paríža povzbudiť našich reprezentantov v boji o cenné kovy.

Vstup do nášho národného stánku je bezplatný, podmienkou je však registrácia na webovej stránke www.house.olympic.sk, ktorú v týchto dňoch spustili SLOVAKIA TRAVEL a Slovenský olympijský a športový výbor.

Kedy je otvorený a ako sa doň dostať

Okrem možnosti registrácie sú na webovej stránke zverejnené aj dôležité informácie pre návštevníkov - adresa Slovenského olympijského domu Maison Slovaque, možnosti dopravy do lokality či program.

"Už o niekoľko dní sa začne svetový športový sviatok. Tím našej organizácie neúnavne pracuje na tom, aby sme návštevníkom Slovenského olympijského domu dopriali jedinečné zážitky. Prezentovať Slovensko pred celým svetom je veľká výzva, preto sme sa jej hneď od začiatku chopili s úsilím a chuťou. Chceme prezentovať Slovensko v čo najlepšom svetle," hovorí generálna riaditeľka SLOVAKIA TRAVEL Ivana Vala Magátová.

Slovenský olympijský dom Maison Slovaque sa bude spolu s ďalšími národnými domami nachádzať v Parku národov v priestoroch veľkého parížskeho parku La Villette, ktorý je celoročne tepnou spoločenského života. Otvorený pre verejnosť bude od 27. júla do 11. augusta, denne v čase od 10. do 23. hodiny.

Informačný servis

Viac k téme: PR, Slovenský olympijský dom
Zdroj: SITA.sk - Slovenský olympijský dom v Paríži prezentuje čerstvo spustená webová stránka

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 17. júl 2024

horoskopy na dnes stredu 17 jul 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Úspešný deň pre ľudí pracujúcich v oblasti zdravotníctva a školstva. Ostatní dokážu riešiť problémy s humorom. Poobzerajte sa po vedľajšom zamestnaní.

Býk 21.4. - 21.5.

Silnejúca intuícia bude vhodne podporovaná. Vyriešenie zamotanej situácie, ku ktorej ste nemálo prispeli, je na obzore. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Snažte sa presadiť svoje tvorivé možnosti a schopnosti, kým sa to ešte dá. Môžete tým veľa získať. Je najvyšší čas, aby ste prestali ťahať za kratší koniec. Máte na viac.

Rak 22.6. - 22.7.

Kto nepracuje, nič nepokazí. Držte sa dnes tohto hesla po celý deň. Pri roztržkách radšej ustúpte. Najlepším spoločníkom bude pre vás nejaká kniha.
Všetky Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie