• Dnes je: Utorok 22. júna 2021 meniny má Paulína

Slovensko má vládu Igora Matoviča

Slovensko má vládu Igora Matoviča

HLAS opakuje, že situáciu na Slovensku nemôže vyriešiť fraška v podobe takzvanej rekonštrukcie vlády.

Podľa predstaviteľov strany Hlas-SD má Slovensko opäť vládu Igora Matoviča.

Svojvoľná cesta Igora Matoviča do Moskvy a Budapešti potvrdzuje, že Slovensko dnes nemá vládu Eduarda Hegera, ale druhú vládu Igora Matoviča.

Minister financií priamo zasiahol do kompetencií ministra zahraničných vecí, ministra zdravotníctva a úplne poprel akúkoľvek autoritu nového predsedu vlády.

Je úplne neprijateľné, aby sa dotknutí ministri, ale aj koaliční partneri tvárili, že takýto prístup je v poriadku. Igor Matovič chce naďalej vládnuť Slovensku ako sultán bez akýchkoľvek pravidiel a ďalej generovať konflikty vo vláde i v celej krajine," informovala redakcie hovorkyňa Hlasu Patrícia Medveď Macíková.

Svojvoľná cesta Igora Matoviča do Moskvy a Budapešti potvrdzuje, že Slovensko dnes nemá vládu Eduarda Hegera, ale druhú vládu Igora Matoviča.


Minister financií priamo zasiahol do kompetencií ministra zahraničných vecí, ministra zdravotníctva a úplne poprel akúkoľvek autoritu nového predsedu vlády. Je úplne neprijateľné, aby sa dotknutí ministri, ale aj koaliční partneri tvárili, že takýto prístup je v poriadku.


Igor Matovič chce naďalej vládnuť Slovensku ako sultán bez akýchkoľvek pravidiel a ďalej generovať konflikty vo vláde i v celej krajine.

HLAS opakuje, že situáciu na Slovensku nemôže vyriešiť fraška v podobe takzvanej rekonštrukcie vlády, do ktorej sa napokon s výnimkou Mareka Krajčího vrátia všetci jej pôvodní ministri vrátane Milana Krajniaka.


Jediným skutočným riešením sú predčasné parlamentné voľby a nový silný mandát od ľudí pre budúcu vládu.

*Zdroj: Facebook Peter Pellegrini

V Hlase máme vyše 200-tisíc podpisov za referendum

Pozrite si zábery na hárky s Vašimi vyše 200-tisíc podpismi za referendum, ktoré už máme v centrále HLASu a ktoré ideme pripravovať na odovzdanie. Ak ste ešte stále nepodpísali petíciu, pridajte sa čím skôr, pretože už čoskoro by sme chceli hárky odovzdať pani prezidentke.


Počasie