• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Slovenské firmy brzdí v prechode na elektromobily viacero dôvodov, pritom majú množstvo výhod

Slovenské firmy brzdí v prechode na elektromobily viacero dôvodov, pritom majú množstvo výhod

Pre cestujúcich predstavujú vyšší komfort napríklad v tom, že auto ihneď kúri, má plynulé rozjazdy a možno ho vyhriať či vychladiť na diaľku.

Nedostatočná infraštruktúra dobíjacích staníc či vysoká cena elektromobilov sú najčastejšie dôvody, ktoré brzdia slovenské firmy v prechode na elektrické autá. Chýbajú aj benefity, ktoré sú zavedené v iných krajinách.

Ide napríklad o diaľničnú známku zadarmo, možnosť jazdiť v takzvaných bus pruhoch alebo daňové výhody. Informovala o tom spoločnosť Arval, ktorá sa špecializuje na poskytovanie operatívneho lízingu.

Elektromobily pritom prinášajú pre užívateľov niekoľko výhod. Ich prevádzka je ekologická, čo znamená menej ruchu a emisií. Údržba a jazda na takýchto autách je zároveň lacnejšia.

„Pre cestujúcich predstavujú vyšší komfort napríklad v tom, že auto ihneď kúri, má plynulé rozjazdy a možno ho vyhriať či vychladiť na diaľku. A nemožno zabúdať ani na to, že sú bezpečné, keďže v sebe majú najmodernejšie bezpečnostné systémy,“ uviedla spoločnosť Arval.

Spoločnosť Arval vznikla v roku 1989 a poskytuje kompletný servis lízingu vozidiel. Jej 100-percentným vlastníkom je banková skupina BNP Paribas. Slovenská pobočka Arval Slovakia vznikla v roku 2004.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie