• Dnes je: Utorok 07. júla 2020 meniny má Oliver

Slovan bude mať proti Wolverhamptonu opäť špecifické publikum, Tehelné pole zaplnia deti

Slovan bude mať proti Wolverhamptonu opäť špecifické publikum, Tehelné pole zaplnia deti

Týždeň pred zápasom vystavili už viac než 17-tisíc bezplatných vstupeniek.

18.10.2019 (Webnoviny.sk) - Slovenský futbalový šampión ŠK Slovan Bratislava sa bude môcť v budúcotýždňovom stretnutí skupinovej časti Európskej ligy 2019/2020 proti anglickému Wolverhamptonu Wanderers spoľahnúť na maximálnu podporu z tribún. Bude opäť špecifická. Tribúny zaplnia deti zo základných škôl a futbalových klubov nielen z Bratislavy, ale dokonca z celého Slovenska.

Vystavili tisíce bezplatných vstupeniek

Keďže nevybavených zostáva ešte 130 objednávok, klub z Tehelného poľa žiada záujemcov, aby už neposielali ďalšie rezervácie, ktoré z kapacitných dôvodov nebude možné vybaviť.

"Sme nesmierne radi, aký záujem prejavili základné školy a futbalové kluby o bezplatné vstupenky pre deti na zápas s Wolverhamptonom. Môžeme skonštatovať, že pre deti bolo vystavených viac než 17 000 bezplatných vstupeniek a ešte evidujeme 130 nevybavených žiadostí. Je teda jasné, že deti o týždeň úplne zaplnia Tehelné pole. Veríme, že vytvoria nášmu mužstvu skvelú atmosféru a získajú krásny zážitok, ktorý v nich môže prebudiť vzťah k futbalu a nášmu klubu," uviedol v tlačovej správe marketingový riaditeľ ŠK Slovan Tomáš Straka.

Hanlivé pokriky fanúšikov

Európska futbalová únia (UEFA) začiatkom októbra definitívne zamietla odvolanie bratislavského klubu proti trestu v podobe uzatvorenia štadióna za hanlivé pokriky fanúšikov "belasých" v zápase play-off EL s gréckym tímom PAOK Solún (1:0).

Slovan podobne ako v septembrovom dueli s tureckým Besiktasom Istanbul (4:2) využil reglement súťaže a umožnil vstup na zápas deťom zo základných škôl a futbalových klubov do 14 rokov.

Súboj EL Slovan Bratislava - Wolverhampton Wanderers odohrajú na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave vo štvrtok 24. októbra s výkopom o 18.55 h.


Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie