• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Slafkovský by mal dostať viac priestoru v druhej sezóne NHL, tvrdí expert Marc Dumont

Slafkovský by mal dostať viac priestoru v druhej sezóne NHL, tvrdí expert Marc Dumont

Podľa Dumonta bolo hlavnou chybou, že bronzový medailista zo ZOH 2022 v Pekingu nehrával častejšie.

8.8.2023 (SITA.sk) - Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský doplatil v nováčikovskej sezóne v drese tímu Montreal Canadiens zo zámorskej NHL aj na prebytok útočníkov v mužstve.

To by sa podľa Marca Dumonta z portálu Montreal Hockey Now mohlo zmeniť v nasledujúcom ročníku. Keďže kanadský klub urobil nedávno viacero výmen s cieľom poskytnúť viac priestoru mladíkom.

Devätnásťročný Košičan ako jednotka vlaňajšieho draftu nováčikov odohral za prvý tím Canadiens 39 duelov v základnej časti s bilanciou štyri góly a šesť asistencií. Štartov aj bodov mohlo byť viac, keby mu v januári predčasne neukončilo ročník zranenie kolena. Podľa Dumonta bolo chybou, že bronzový medailista zo ZOH 2022 v Pekingu nehrával častejšie.

"Ak by sme mali klub za niečo kritizovať v súvislosti s minulou sezónou, bola by to nízka vyťažovanosť Slafkovského. Dôkazom toho je priemerný čas na ľade 12 minút a 13 sekúnd na zápas vo všetkých herných situáciách," poznamenal odborník. Dodal, že v ročníku 2023/2024 môže aj mladý Slovák ťažiť z odchodu viacerých krídelníkov z Montrealu.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.



Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023




Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie