• Dnes je: Streda 27. septembra 2023 meniny má Cyprián

Škoda Enyaq iV ešte výhodnejšia: Ušetrite vďaka päťročnej pohode s predplateným servisom bez obmedzenia kilometrov

Škoda Enyaq iV ešte výhodnejšia: Ušetrite vďaka päťročnej pohode s predplateným servisom bez obmedzenia kilometrov

Kto by sa nechcel tešiť z nového vozidla hneď niekoľko rokov bez starostí?.

20.2.2023 (SITA.sk) -

  • ŠKODA AUTO Slovensko prichádza s unikátnou ponukou servisu modelu Enyaq iV bez obmedzenia počtu kilometrov v cene auta
  • Po modeli Superb ponúka Škoda skutočnú päťročnú pohodu iba s časovým obmedzením po novom aj pre model Enyaq iV, ktorý je jej elektrickou vlajkovou loďou
  • Modely Enyaq iV sú teraz ešte atraktívnejšie vďaka výhodnému financovaniu, predĺženej záruke a päťročnému servisu zdarma

Škoda si pripravila pre budúcich majiteľov svojho plne elektrického SUV Enyaq iV niekoľko benefitov, vďaka ktorým si užijú päť rokov pohody. S novým vozidlom získavajú päťročnú záruku, výhodné financovanie, ako aj profesionálnu starostlivosť v podobe päťročného predplateného servisu, po novom bez obmedzenia počtu kilometrov. Škoda sa tak stáva jednou z mála značiek v segmente, ktorá ponúka takúto službu.

"Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre nový, plne elektrický model z rodiny Enyaq iV, si môžu užívať skutočnú päťročnú pohodu bez starostí. V rámci predplateného päťročného servisu, ktorý ku kúpe auta teraz získajú zdarma, majú totiž pokryté všetky výrobcom predpísané servisné náklady na najbližších päť rokov a to bez obmedzenia najazdených kilometrov. V ŠKODA AUTO Slovensko sa týmto krokom snažíme robiť e-mobilitu ešte dostupnejšou," vysvetľuje Jaroslav Hercog, riaditeľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a dodáva: "Aj touto cestou chceme pomáhať našim zákazníkom šetriť ich financie v spojení s mobilitou v neľahkých časoch, spôsobených ekonomickou krízou a s ňou súvisiacou rekordnou infláciou či rastom cien za energie."

Päť rokov bez starostí

Vďaka predĺženej päťročnej záruke na celé vozidlo, ako aj osemročnej záruke na batériu, majú teraz zákazníci istotu, že na novom vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou. Po novom má model Enyaq iV v cene aj predplatený servis Škoda Service Care Basic. Vďaka tomu sa vozidlu dostane vždy profesionálnej starostlivosti, čo sa odzrkadlí nielen na bezpečnosti, ale aj dlhej životnosti a vyššej zostatkovej hodnote. "Všetky záručné opravy či predpísané servisné úkony vyriešia naši vyškolení servisní partneri po celom Slovensku a dnes vďaka servisnému balíku bez obmedzenia kilometrov ostáva jedinou limitáciou pri pravidelnom servise iba vek päť rokov," uvádza Róbert Hukel, vedúci popredajných služieb zo spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Získajte Enyaq iV s najvýhodnejším financovaním a skvelou výbavou

V prípade záujmu o niektorý z modelov rodiny Enyaq iV sa môžu zákazníci obrátiť aj na jeden z výhodných spôsobov financovania s možnosťou splácania na tretiny, štvrtiny alebo s financovaním na rovinu. To všetko s výhodným úrokom. Okrem toho značka na Slovensku pridáva bonus v podobe extra doplnkovej výbavy vrátane akčných paketov, ktoré zvyšujú atraktivitu ponuky modelu Enyaq iV.

Viac informácií o ponuke nájdete na www.skoda-auto.sk alebo v sieti autorizovaných predajcov značky Škoda.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 27. september 2023

horoskopy na dnes stredu 27 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 27. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Doobeda bude fantasticky, ale neskôr vás poriadne potrápi uzavretosť a zdržanlivosť osoby, s ktorou sa dnes stretnete. Zabodujete svojou fantáziou.

Býk 21.4. - 21.5.

Okolnosti vás prinútia k tomu, aby ste sa rozhodli. Znovu získate duševnú rovnováhu. City osoby, ktorá vám nie je ľahostajná, neberte na ľahkú váhu.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dobre si zvážte prednosti a nevýhody plánu, ktorý sa chystáte zverejniť. Vyvoláte nervozitu a možno aj hádky. Nebolo by príjemnejšie stráviť pekné chvíle na prechádzke?

Rak 22.6. - 22.7.

Vnútorný nepokoj vám dnes zabráni, aby ste sa zaoberali zložitými vecami. Porozmýšľajte, čo je dôvodom vášho znepokojenia, robte len bežné veci. Ani technická porucha sa nevylučuje.Všetky Horoskopy pre Stredu 27. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie