• Dnes je: Piatok 23. októbra 2020 meniny má Alojzia

Siniša Mihajlovič má koronavírus, nedávno prekonal zákernú chorobu a patrí do rizikovej skupiny

Siniša Mihajlovič má koronavírus, nedávno prekonal zákernú chorobu a patrí do rizikovej skupiny

Vedenie dvanásteho tímu konečnej tabuľky Serie A ročníka 2019/2020 potvrdilo, že Mihajlovič zatiaľ nemá príznaky, ale najbližšie dva týždne strávi v izolácii.

23.8.2020 (Webnoviny.sk) - Tréner talianskeho futbalového klubu FC Bologna Siniša Mihajlovič má koronavírus. Niekdajší skvelý srbský futbalista má síce len 51 rokov, ale patrí do rizikovej skupiny, keďže nedávno prekonal zákernú leukémiu.

V pondelok budú testovaní všetci jeho futbaloví zverenci. Informuje o tom portál denníka Blic.

"Budeme sa riadiť pokynmi zdravotníkov. Tréner nemá symptómy, ale zostane v izolácii. Náš mládežnícky tím už absolvoval testy na koronavírus, všetky s negatívnym výsledkom. Prvé mužstvo aj trénerský štáb budú otestovaní už v pondelok," píše sa na oficiálnom webe bolognafc.it. Mihajlovič strávil niekoľko dní medzi sezónami na dovolenke s rodinou, plavil sa v Stredomorí.

Jeden z najlepších srbských futbalistov aj trénerov v júli 2019 oznámil, že trpí leukémiou a že musí podstúpiť operačný zákrok. Napriek tomu aj na diaľku viedol tréningy svojho tímu a už o dva mesiace neskôr sa objavil pri mužstve na tréningu. V máji tohto roku lekári potvrdili, že Mihajlovič sa vyliečil a tréner sa mohol plnohodnotne vrátiť na lavičku svojho mužstva, s ktorým dokončil súťažný ročník Serie A.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie