• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Sfetovaný vodič utekal pred policajtmi, narazil aj do služobného vozidla (foto)

Sfetovaný vodič utekal pred policajtmi, narazil aj do služobného vozidla (foto)

37-ročný vodič z Rumunska nielenže jazdil rýchlo, ale trúfol si aj na policajtov.

16.6.2023 (SITA.sk) - Sfetovaný 37-ročný vodič z Rumunska nielenže jazdil rýchlo, ale trúfol si aj na policajtov, ktorí ho chceli zadržať. Policajti z Komárna si v rámci služby na Rákocziho ulici v Komárne všimli, ako križovatkou prešlo auto Mercedes Benz vysokou rýchlosťou. Rozhodli sa preto vozidlo zastaviť a skontrolovať, avšak vodič odbočil a pokračoval v jazde ďalej. Informuje na sociálnej sieti nitrianska krajská polícia.

Neprimerané správanie vodiča

Vodič následne zastavil, zapol všetky štyri smerovky na aute, a keď sa k nemu policajná hliadka priblížila, zariadil spiatočku a narazil do služobného vozidla. Potom sa opäť pohol dopredu a vysokou rýchlosťou pokračoval v jazde.

Svojou agresívnou jazdou pri rýchlosti viac ako 180 km/h ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky a dostal sa aj do jazdnej dráhy protiidúcich vozidiel. Pri železničnej stanici zastavil, vyskočil z auta a rozbehol sa k železničnému priecestiu.

Kládol aktívny odpor

„Policajti muža dobehli a spacifikovali ho. Keďže kládol aktívny odpor, kopal do policajtov a ruky si schovával pod seba, aby mu neboli nasadené putá, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky,“ uviedla ďalej polícia, podľa ktorej bolo lustráciou zistené, že ide o 37-ročného muža z Rumunska.

„Dôvodov jeho nezmyselného konania je hneď niekoľko. Drogy v krvi, na aute ukradnuté evidenčné čísla a jeho meno figurovalo v evidencii osôb v pátraní,“ dodala na záver statusu polícia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie