• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Schneider Electric svojím programom pre partnerov reflektuje trendy v IT sektore

Schneider Electric svojím programom pre partnerov reflektuje trendy v IT sektore

Analýza spoločnosti Canalys ukazuje, že počet predajcov IT na európskom trhu sa po 4-5 rokoch konsolidácie začína opäť stabilizovať.

31.5.2023 (SITA.sk) - Väčšina partnerov v Európe však pôsobí s viacerými typmi dodávateľov a potrebuje, aby partnerské programy predajcov boli flexibilnejšie a odrážali trendy na trhu. Prieskum Canalys ukázal, že 65 % partnerov chce posilniť svoje vzťahy s predajcami, 60 % chce zlepšiť ziskovosť a predaj a 50 % chce budovať svoje odborné znalosti.

Tieto trendy v plnom rozsahu reflektuje partnerský program, ktorý v minulom roku predstavila spoločnosť Schneider Electric pod názvom mySchneider IT Partner Program.

Partnerský program Schneider Electric je založený na viac ako 40 rokoch spolupráce s predajnými kanálmi. MySchneider IT Partner Program pokrýva všetky kľúčové odvetvia vrátane prevádzky dátových centier, vývoja IT riešení, softvéru a služieb. Partneri v programe nájdu predajné nástroje, školenia a ďalšie zdroje na podporu predaja.

K pilierom programu mySchneider IT Partner Program patrí:

Nová štruktúra: partneri – poskytovatelia IT riešení, môžu postupovať cez rôzne úrovne partnerstva, pričom využívajú prístup založený postupnom zvyšovaní kľúčových kompetencií, certifikácií a výkonnosti.

Nové rozhranie: prehľadný panel programu ponúka predajcom, partnerom a manažérom programu prehľad o pokroku partnera, tímov aj jednotlivcov v jednotlivých špecializáciách.

Rozšírené školiace nástroje: široká škála nástrojov, školenia a zdroje, pomôžu partnerom diverzifikovať a posilniť obchodné modely a splniť požiadavky zákazníkov.

Systém odmien: prispôsobené obchodným požiadavkám partnerov vrátane odmien a finančných stimulov na aktívnu identifikáciu, rozvoj a pomoc pri uzatváraní nových obchodných príležitostí.

Udržateľnosť: Prístup k udržateľným produktom a riešeniam od spoločnosti Schneider Electric, ktoré zákazníkom poskytujú väčšiu zhodu a transparentnosť, nižší vplyv na životné prostredie a udržateľný výkon.

Viac informácií o novom partnerskom programe mySchneider IT Solution Provider nájdete na špecializovanej webovej stránke.

Presný postup ako sa stať partnerom programu mySchneider IT Partner Program prináša praktická príručka.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie