• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Schneider Electric rozvíja partnerský program pre e-commerce poskytujúci plán rastu

Schneider Electric rozvíja partnerský program pre e-commerce poskytujúci plán rastu

Spoločnosť Schneider Electric™, globálny líder v oblasti digitálnej transformácie riadenia energie a automatizácie, oznámila svoj nový Ecommerce partnerský program.

28.4.2023 (SITA.sk) - Spoločnosť Schneider Electric™, globálny líder v oblasti digitálnej transformácie riadenia energie a automatizácie, oznámila svoj nový Ecommerce partnerský program, ktorý poskytne zjednodušený, inovatívny a kooperatívny prístup k umožneniu rastu e-commerce partnerov.

Prostredie e-commerce sa neustále vyvíja a poskytuje ďalšie príležitosti na rast. S cieľom udržiavať nások a rozvíjať obchodnú spoluprácu s partnermi, vyvinula spoločnosť Schneider Electric partnerský program pre oblasť e-commerce. Tento program poskytuje partnerom najnovšie informácie o odvetví, novinkách a udalostiach na trhu, aby mali istotu, že sú na neustále sa meniacom trhu v obraze.. Okrem toho majú partneri prístup ku konzultáciám pri transformácii a aktivácii e-commerce.

Program poskytuje komplexné školenia v témach dôležitých pre rozvoj Ecommerce (produkt, princípy e-commerce, udržateľnosť), ktoré partnerom pomôžu udržať si náskok pred konkurenciou. A napokon, partneri budú mať výmenou za svoju angažovanosť prístup k celému radu možností partnerskej kompenzácie. Tieto možnosti môžu zahŕňať marketingové fondy, zľavy, iniciatívy zamerané na predaj a ďalšie, ktoré partnerom pomôžu lepšie zhodnotiť ich investície do Ecommerce

"Poslanie nášho partnerského programu sa stalo jasnejším," hovorí David Terry, viceprezident IT Channels Europe spoločnosti Schneider Electric. "Prvýkrát ponúkame našim partnerom v oblasti e-commerce program, ktorý je jedinečný a inovatívny, čím sa odlišuje od konkurencie. Poskytuje komplexný súbor nástrojov a zdrojov, ktoré partneri môžu využiť pri rozvoji ich e-commerce. Program ponúka širokú škálu služieb od marketingovej podpory až po technickú pomoc, aby partnerom zabezpečil čo najlepšie skúsenosti. Program tiež ponúka exkluzívne zľavy a propagačné akcie, ktoré partnerom pomáhajú maximalizovať ich zisky. Vďaka svojim komplexným funkciám a možnosti prispôsobiť program potrebám každého partnera je partnerský program pre e-commerce skutočne výnimočný oproti konkurencii."

Pre viac informácií a prístup do partnerského programu mySchneider IT, navštívte stránku https://www.apc.com/sk/en/partners-alliances/partners/

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie