• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Schneider Electric otvorí v Európe ďalší inteligentný závod

Schneider Electric otvorí v Európe ďalší inteligentný závod

Spoločnosť Schneider Electric™ položil základný kameň novej inteligentnej továrne v maďarskom Dunavecse.

21.4.2023 (SITA.sk) - Spoločnosť Schneider Electric™, globálny líder v oblasti digitálnej transformácie riadenia energie a automatizácie, položil základný kameň novej inteligentnej továrne v maďarskom Dunavecse. Nový závod s plánovanou investíciou 40 miliónov eur zamestná 500 ľudí. Prevádzka by sa mala začal už v roku 2024.

Táto, v poradí 36. inteligentná továreň v Európe bude zároveň ďalšou, v ktorej sa bude realizovať zákazková výroba. Výrobný program bude zahŕňať primárne a sekundárne rozvádzače, nízkonapäťové skrine a komponenty, ako aj najmodernejší rad rozvádzačov AirSeT, ktoré nevyužívajú nebezpečný skleníkový plyn SF6.

"Nový výrobný závod v Dunavecse bude vlajkovou loďou v Európe v oblasti vysoko napäťových technológií," hovorí Yann Reynaud, senior viceprezident spoločnosti Schneider Electric. "Som rád, že môžeme vybudovať ďalšie výrobné kapacity pre to, aby naši zákazníci mohli priniesť viac inovácií, udržateľnosti a digitálnych riešení. Európa je dôležitým regiónom a táto nová inteligentná továreň je jedným z príkladov toho, ako posilňujeme naše výrobné kapacity, aby sme dokázali uspokojiť rastúci dopyt, po nových energetických riešeniach, ktoré majú pomôcť posilniť energetickú nezávislosť kontinentu."

Čo ďalšie podporí udržateľnosť inteligentného závodu Schneider Electric?

  • 30 nabíjacích staníc pre elektromobily a 25 nabíjacích staníc pre elektrobicykle
  • dažďová voda sa bude využívať na toaletách a pri zavlažovaní
  • Senzory Schneider Electric v kanceláriách, zasadacích miestnostiach, šatniach a kúpeľniach budú riadiť osvetlenie a klimatizáciu, aby sa znížilo plytvanie energiou.
  • Vzduchové uzávery na zabránenie tepelným stratám pri nakládke nákladných vozidiel

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 2. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 2 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 2. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Na dnešok si veľa neplánujte. Mohli by ste prepadnúť panike. Radšej spravte menej a poriadne. Aj keď nie je váš správny deň, k priateľom sa správajte milo.

Býk 21.4. - 21.5.

Pocit šťastia a pohody pramení z hĺbky vašej duše. Môže to byť spojené s lepším pracovným zaradením alebo zmenou náplne práce, ktorá vás uspokojuje.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri pozornom sledovaní situácie zisťujete, že sa nezaobídete bez toho, aby ste vykonali isté zmeny. Skôr, ako čosi podniknete, nechajte si urobiť rozpočet, aby ste nepreplácali.

Rak 22.6. - 22.7.

Opätovne sa vynorí otázka, prečo robíte to, čo robíte. Pravdepodobne nebudete môcť dať na to jasnú odpoveď. Nakoniec, máte dostatok sily na to, aby si svoje obhájili.Všetky Horoskopy pre Sobotu 2. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie