• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Sankcie robia Rusko silnejším, odkázal Putin a podporil obchodné dohody v miestnych menách

Sankcie robia Rusko silnejším, odkázal Putin a podporil obchodné dohody v miestnych menách

Uvítal tiež žiadosť ruského spojenca Bieloruska o to, aby sa na najbližšom samite stalo stálym členom Šanghajskej organizácie spolupráce.

4.7.2023 (SITA.sk) - Rusko bude naďalej odolávať západným sankciám, v utorok to vyhlásil ruský vodca Vladimir Putin. Ako referuje spravodajský web BBC, šéf Kremľa v prejave na virtuálnom samite Šanghajskej organizácie spolupráce využil túto platformu na vyslanie posolstva vzdoru Západu, v ktorom uviedol, že „Rusko čelí všetkým týmto vonkajším sankciám, tlakom a provokáciám a naďalej sa vyvíja ako nikdy predtým“.

Putin podporil obchodné dohody medzi krajinami Šanghajskej organizácie spolupráce v miestnych menách, ktoré vníma ako dobrý nástroj na otupenie sankcií.

Dodal, že viac ako 80 % obchodu medzi čínskymi a ruskými ľuďmi sa uskutočňovalo v rubľoch a jüanoch, a vyzval ostatných členov organizácie, aby postupovali podľa rovnakého modelu.

Tá tvorí približne 40 % svetovej populácie a viac ako 20 % globálneho HDP. Po začlenení Iránu bude kontrolovať približne 20 % svetových zásob ropy.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie