• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Rusko umiestňuje viac námorných mín pri ukrajinských prístavoch, podľa USA chce tak ospravedlniť možné útoky

Rusko umiestňuje viac námorných mín pri ukrajinských prístavoch, podľa USA chce tak ospravedlniť možné útoky

Kyjev zasa následne oznámil, že od piatka prijíma opačný prístup, a lode plaviace sa do ruských prístavov bude považovať za prepravcov ruského vojenského vybavenia.

21.7.2023 (SITA.sk) - Ruskí okupanti rozmiestnili ďalšie námorné míny v blízkosti ukrajinských prístavov v Čiernom mori. Informuje o tom web news.sky.com s odvolaním sa na americkú rozviedku.

Rusko tento týždeň po odstúpení od čiernomorskej obilnej dohody oznámilo, že akékoľvek lode smerujúce do ukrajinských prístavov bude považovať za potenciálnych prepravcov vojenského nákladu pre Ukrajinu.

Hovorca americkej Rady národnej bezpečnosti Adam Hodge uviedol, že Biely dom je presvedčený, že nastraženie ďalších námorných mín v blízkosti ukrajinských prístavov predstavuje súčasť koordinovaného úsilia Ruska ospravedlniť možné útoky proti civilným lodiam v Čiernom mori a obviniť z nich Ukrajinu.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k téme: čiernomorská obilná dohoda, Míny, Prístav, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk - Rusko umiestňuje viac námorných mín pri ukrajinských prístavoch, podľa USA chce tak ospravedlniť možné útoky © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie