• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Rusko „takmer opustilo“ myšlienku vyhrať vojnu na Ukrajine, Putin vraj chce spochybniť západný systém vládnutia

Rusko „takmer opustilo“ myšlienku vyhrať vojnu na Ukrajine, Putin vraj chce spochybniť západný systém vládnutia

Steele vysvetlil, že Rusko zlyhalo vo svojich cieľoch a jeho jednotky trpia zlou morálkou a zlým vedením.

25.7.2023 (SITA.sk) - Rusko „takmer opustilo“ myšlienku vyhrať vojnu na Ukrajine vojensky. Ako referuje web news.sky.com, povedal to bývalý britský spravodajský dôstojník MI6 Christopher Steele.

S rastúcim počtom útokov na bezvýznamné oblasti sa zdá, že Rusko využíva „všetky zásoby rakiet“ na vyvíjanie iného druhu tlaku na Ukrajinu a medzinárodné spoločenstvo, povedal Steele. „To, čo vidíme, je v skutočnosti útok na voľný obchod,“ podotkol.

Steele vraví, že Putin má určite ambície „spochybniť spôsob, akým funguje svetový trh a západný systém vládnutia vo svete“. „Rusko takmer opustilo myšlienku vyhrať túto vojnu vojensky v akomkoľvek konvenčnom zmysle.“

Zdá sa, že existujú aj problémy s najvyšším velením krajiny, pričom niekoľko najlepších generálov sa vyslovilo proti vojnovému úsiliu.

To je skutočne významné a naznačuje to oveľa hlbší problém v rámci ruského vrchného velenia a u Ukrajincov tieto spory nevidíme,“ povedal Steele.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie