• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Rusko chce zatiahnuť Bielorusko do vojny, údajne plánuje vyvolať teroristický útok pod ukrajinskou vlajkou

Rusko chce zatiahnuť Bielorusko do vojny, údajne plánuje vyvolať teroristický útok pod ukrajinskou vlajkou

Ruská sabotážna a prieskumná skupina by mala podniknúť provokáciu v rafinérii a predstierať, že ide o čin ‚ukrajinských sabotérov‘

Rusko podľa ukrajinskej bezpečnostnej služby pripravuje provokáciu pod falošnou vlajkou, aby zatiahlo Bielorusko do priameho nepriateľstva s Ukrajinou. Podľa spravodajských informácií je provokácia v podobe teroristického útoku plánovaná v ropnej rafinérii Mazyr v Homeľskej oblasti.

Plánuje ju sabotážna a prieskumná skupina ruskej armády a ruskí spravodajskí dôstojníci, ktorí do Bieloruska prišli v prestrojení za členov žoldnierskej Wagnerovej skupiny. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

„Ruská sabotážna a prieskumná skupina by mala podniknúť provokáciu v rafinérii a predstierať, že ide o čin ‚ukrajinských sabotérov‘. Ruská federácia plánuje zo zločinu obviniť Ukrajinu s cieľom opäť sa pokúsiť zatiahnuť Minsk do otvorenej vojny proti našej krajine,“ uviedla ukrajinská bezpečnostná služba. Dodala pritom, že informácie o plánovanom teroristickom útoku získala z viacerých zdrojov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie