• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Rusko by sa malo pripraviť na ďalšie útoky, Ukrajina plánuje viesť plnohodnotnú vojnu

Rusko by sa malo pripraviť na ďalšie útoky, Ukrajina plánuje viesť plnohodnotnú vojnu

Podoľak povedal, že Rusko by si malo tiež zvyknúť na „viac neidentifikovaných dronov“.

1.8.2023 (SITA.sk) - Rusko môže na svojom území očakávať „ďalšiu vojnu“. Ako referuje web news.sky.com, poradca ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského Mychajlo Podoľak to povedal niekoľko hodín po tom, čo výšková budova v Moskve bola už po druhý raz tento týždeň terčom útoku bezpilotného lietadla.

Plnohodnotná vojna

Samotný Kyjev nepotvrdil ani nepoprel zodpovednosť za útok. Podoľak na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter uviedol, že Rusko by si malo zvyknúť na „viac neidentifikovaných dronov“.

Zelenského poradca už dlho verejne špekuluje o tom, ako sa ruská spoločnosť stáva nestabilnou v dôsledku vojny na Ukrajine.

V júni pre ABC News povedal, že „bezpochyby“ verí, že krátkotrvajúca rebélia wagnerovcov bola začiatkom konca ruskej invázie. Vraj by priniesla priniesla „preformátovanie“ v rámci samotného Ruska.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie