• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Ruské ostreľovanie si vyžiadalo životy troch seniorov v ukrajinskom Lymane, ďalší dvaja utrpeli zranenia

Ruské ostreľovanie si vyžiadalo životy troch seniorov v ukrajinskom Lymane, ďalší dvaja utrpeli zranenia

Zasiahnutá oblasť je blízko frontovej línie a pravidelne je terčom ruských útokov.

23.8.2023 (SITA.sk) - Traja ľudia prišli o život pri večernom ruskom ostreľovaní pri ukrajinskom meste Lyman. Ďalší dvaja ľudia pri úderoch na obce Torske a Zakitne utrpeli zranenia. Informuje o tom spravodajský portál BBC s odvolaním sa na gubernátora Doneckej oblasti Pavla Kyrylenka.

Dve ženy a muž vo veku 63 až 88 rokov prišli o život v Torskom, keď sedeli na lavičke, uviedli predstavitelia. Jedna osoba utrpela zranenia hrudníka, ramena a bedra, informovala donecká prokuratúra. V obci Zakitne 26-ročný muž utrpel fraktúru lebky a otras mozgu, dodala.

Zranených hlásia aj zo Sumskej oblasti. Mínometná paľba zranila štyroch ľudí a drony poškodili obytnú budovu v meste Seredyna-Buda, uviedla tamojšia samospráva na Facebooku.

Drony tiež zasiahli zariadenia na skladovanie obilia v Odeskej oblasti, pričom jedno postihol požiar, ktorý sa však rýchlo podarilo dostať pod kontrolu, informoval odeský gubernátor Oleh Kiper.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie