• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Ruské bojové lietadlo Su-25 sa počas výcvikovej misie zrútilo do mora v blízkosti preplnenej pláže

Ruské bojové lietadlo Su-25 sa počas výcvikovej misie zrútilo do mora v blízkosti preplnenej pláže

Pilota dostali do bezpečia záchranné tímy, informovali o tom ruské úrady.

17.7.2023 (SITA.sk) - Ruské bojové lietadlo sa v pondelok počas výcvikovej misie na juhu krajiny zrútilo do mora. Pilota však zachránili. Informovali o tom ruské úrady.

Regionálna administratíva Krasnodarského kraja uviedla, že stroj Su-25, ktorý je určený na poskytovanie priamej leteckej podpory, spadol do Azovského mora. Administratíva dodala, že pilot sa katapultoval a do bezpečia ho dostali záchranné tímy. Ruské médiá zverejnili videozáznam lietadla padajúceho do mora v blízkosti zaplnenej pláže.

Su-25 je dvojmotorové útočné lietadlo, ktoré od 80. rokov minulého storočia používali sovietske a teraz slúži ruským vzdušným silám. Tieto stroje ruská armáda často nasadzuje do bojov na Ukrajine.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie