• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Rusi vinia Ukrajinu z ďalšieho útoku na Moskvu, Zelenskyj sľúbil odvetu za Odesu

Rusi vinia Ukrajinu z ďalšieho útoku na Moskvu, Zelenskyj sľúbil odvetu za Odesu

Časti dronu našli aj neďaleko budovy ministerstva obrany.

24.7.2023 (SITA.sk) - Ruské ministerstvo obrany vyhlásilo, že zmarilo ukrajinský pokus o teroristický útok na Moskvu. V pondelok skoro ráno podľa neho „zastavili a havarovali“ dva ukrajinské drony. Incident sa zaobišiel bez obetí, informuje spravodajský portál Sky News.

Moskovský starosta Sergej Sobianin na platforme Telegram napísal, že počas údajného útoku boli zasiahnuté dve nebytové budovy. Nie je jasné, či drony zasiahli budovy, keď ich zneškodnili alebo na ne úmyselne útočili. Ruské tlačové agentúry s odvolaním sa na pohotovostné služby informovali, že časti dronu našli neďaleko budovy ministerstva obrany.

Údajný útok sa odohral po tom, čo ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sľúbil odvetu za ruský raketový útok na Odesu, ktorý si vyžiadal jedného mŕtveho a zhruba 20 zranených.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie