• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Rusi mesačne odvedú do armády dvadsaťtisíc ľudí, v krajine prebieha plnohodnotná mobilizácia, tvrdia Ukrajinci

Rusi mesačne odvedú do armády dvadsaťtisíc ľudí, v krajine prebieha plnohodnotná mobilizácia, tvrdia Ukrajinci

Získanie ruského pasu vytvára potenciálne ohrozenie.

18.8.2023 (SITA.sk) - V Rusku je podľa Kyjiva plnohodnotná mobilizácia. Každý mesiac zahŕňa približne 20-tisíc ľudí, pričom detí štátnych predstaviteľov a oligarchov sa netýka.

Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý cituje vyjadrenie predstaviteľa obranného spravodajstva Ukrajiny Andrija Jusova na brífingu.

„Mobilizačné opatrenia pokračujú každý deň a každý mesiac a zhruba 20-tisíc ľudí je mesačne zmobilizovaných,“ povedal Jusov. Mobilizovaní sú podľa jeho slov najmä tí, ktorí nedávno dostali ruské pasy.

Získanie ruského pasu tak vytvára potenciálne ohrozenie. Je vysoká pravdepodobnosť, že takúto osobu zadržia a pošlú do vojny, dodal Jusov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie