• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Rubeľ voči euru skočil na 100-ku. Bude to kolotoč, predpovedajú analytici

Rubeľ voči euru skočil na 100-ku. Bude to kolotoč, predpovedajú analytici

Makroekonomické zákonitosti neobabreš a teraz pride na rad tradičný sled krokov.

Rubeľ aj na oklieštenom trhu vo štvrtok voči euru skočil na 100-ku. Upozornili na to analytici z Dát bez pátosu v príspevku na sociálnej sieti Facebook. „Stihli to v Rusku ešte pred výročím VOSR,“ rýpli si.

Na to, že rubeľ je vo voľnom páde upozornili už začiatkom júla. Makroekonomické zákonitosti podľa analytikov neobabreš a teraz príde na rad tradičný sled krokov – lietajúci (slabnúci) kurz, vyššie úrokové sadzby a neskôr aj inflácia.

„Tieto veci nemusia nutne prísť rýchlo po sebe, ale v makroekonomike to tak chodí, že prídu všetky tri a v tomto poradí,“ priblížili začiatkom júla.

Analytici predpovedajú, že to bude rovnaký kolotoč ako v Turecku a Maďarsku. „Prvýkrát sme o tom písali v januári, keď sa obrovským deficitom skončil decembrový štátny ‚rozpočet‘,“ zaspomínali analytici s tým, že tomu predchádzal neblahý vývoj bilancie export/import a odvtedy sa bežný účet a deficit štátneho rozpočtu len zhoršujú a to dokonca dramaticky. „Nie, samozrejme, sankcie nefungujú,“ dodali na záver.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie