• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Rigó sa obáva, že Fico rozoberie celú úradnícku vládu, na kandidátov útočí ešte pred ich vymenovaním

Rigó sa obáva, že Fico rozoberie celú úradnícku vládu, na kandidátov útočí ešte pred ich vymenovaním

Podľa informácií, ktoré priniesol Denník N, by sa ministrom kultúry v úradníckej vláde, ktorú plánuje vymenovať prezidentka Zuzana Čaputová, mohol stať historik umenia Július Barczi.

10.5.2023 (SITA.sk) - Predseda platformy Most-Híd strany Aliancia Konrád Rigó očakával, že menovanie úradníckej vlády zjednotí parlamentné strany, a to do vulgárne opozičného šíku.

Podľa Rigóa, ktorý bol v minulosti štátnym tajomníkom ministerstva kultúry, na ňu ešte pred vymenovaním útočia ako predseda hnutia Obyčajný ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič, tak aj predseda strany Smer-SD Robert Fico.

Július Barczi patrí medzi odborníkov, akých táto krajina nutne potrebuje k tomu, aby sa mohla pohnúť dopredu. Z čias môjho pôsobenia na rezorte viem, že nemá čo skrývať a nemusí sa za nič hanbiť. Ak ho prezidentkin tím oslovil a ponúkol mu príležitosť ukázať, ako by mala byť štátna kultúra riadená, tak nech sa nezľakne kvôli tomu, lebo matovičiari a ficovci sa doňho obuli," uviedol Rigó. Inak podľa Rigóa hrozí, že Fico rýchlo rozoberie celú úradnícku vládu.

Pôsobil ako riaditeľ múzea Betliar, taktiež bol v minulosti zástupcom riaditeľa Slovenského národného múzea pre úsek hradov, zámkov a kaštieľov. Aktuálne je riaditeľom aukčnej spoločnosti Soga.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie