• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Renomovaný zámorský expert prirovnal Dvorského ku dvom známym centrom z NHL

Renomovaný zámorský expert prirovnal Dvorského ku dvom známym centrom z NHL

Expert Craig Button predpovedá 17-ročnému centrovi pozíciu v prvej desiatke na drafte.

16.5.2023 (SITA.sk) - Slovenskému hokejovému útočníkovi Daliborovi Dvorskému pomohli výkony na nedávnych majstrovstvách sveta hráčov do 18 rokov vo Švajčiarsku k tomu, aby si zlepšil vyhliadky pred letným draftom nováčikov do zámorskej NHL.

Renomovaný expert Craig Button z kanadskej televízie TSN predpovedá 17-ročnému centrovi pozíciu v prvej desiatke na drafte.

Button prirovnal Dvorského ku dvom centrom z profiligy - Švédovi Mikaelovi Backlundovi z tímu Calgary Flames a Kanaďanovi Bo Horvatovi z New Yorku Islanders. "Je taký dobrý obojsmerný hráč. Backlund bol vždy skutočne dobrý brániaci center, ktorý zbieral približne 45 bodov za sezónu, no myslím si, že Dvorský by mohol byť ofenzívnejší a podobný Horvatovi," napísal odborník o Zvolenčanovi.

Na základe súčasného poradia klubov po draftovej lotérii by Dvorský z 9. priečky putoval do tímu Detroit Red Wings. Button predpovedal kompletné poradie prvej stovky na drafte a v jeho rebríčku sa objavili aj ďalší Slováci - útočníci Samuel Honzek (21.), Juraj Pekarčík (42.) a Alex Čierník (66.), obranca Maxim Štrbák (46.) a brankári Adam Gajan (79.) so Samuelom Urbanom (85.).

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie