• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Raši nesúhlasí s novelou školského zákona od Vašečku, na Slovensko vraj prinesie hádky a nepokoj (video)

Raši nesúhlasí s novelou školského zákona od Vašečku, na Slovensko vraj prinesie hádky a nepokoj (video)

Podpredseda strany Hlas SD Richard Raši (vľavo) a Richard Vašečka (OĽaNO).

Novela školského zákona z dielne poslanca Richarda Vašečku (OĽaNO a priatelia/KÚ) prinesie pred nadchádzajúcimi parlamentnými voľbami nepokoj, roztržky, polarizáciu a hádky. V utorok to uviedol na tlačovej besede podpredseda strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) Richard Raši.

„Počuli ste niekedy poslanca Vašečku, že by sa sťažoval na to, že jeho deti v škole tlačia do nejakých násilných foriem sexuálnej výchovy?“ spýtal sa Raši. Dodal, že zatiaľ takéto správanie od učiteľov nezaevidoval. Podľa podpredsedu Hlasu-SD tak ide len o predvolebnú, politickú akciu poslanca Vašečku.

Národná rada SR bude v stredu hlasovať o novele školského zákona, ktorej predkladateľom je poslanec Vašečka.

Právna úprava má od septembra zaradiť medzi princípy výchovy a vzdelávania aj rešpektovanie práv rodičov zabezpečovať výchovu a vzdelávanie v zhode s ich vlastným náboženským a filozofickým presvedčením, a stanovuje minimálny rámec, ako si môžu rodičia toto právo vo vzťahu k škole uplatniť.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie