• Dnes je: Streda 28. februára 2024 meniny má Zlatica

Rafael Nadal sa po takmer ročnej pauze vráti do súťažného kolotoča na turnaji v austrálskom Brisbane

Rafael Nadal sa po takmer ročnej pauze vráti do súťažného kolotoča na turnaji v austrálskom Brisbane

Prvé kolo dvojhry mužov je v Brisbane naplánované od 31.

1.12.2023 (SITA.sk) - Skúsený španielsky tenista Rafael Nadal sa po dlhej pauze vráti na súťažné dvorce v januári na turnaji v austrálskom Brisbane.

Tridsaťsedemročný 22-násobný grandslamový šampión o tom informoval v piatok na sociálnych sieťach.

Nadal mal problémy s bedrom

Nadal vynechal drvivú väčšinu tohto roka pre problémy s bedrom. Zatiaľ naposledy absolvoval zápas ešte v januári, kde v 2. kole grandslamového turnaja Australian Open vypadol s Američanom Donaldom MacKenziem.

Po pauze na ďalších významných podujatiach podstúpil v úvode júna artroskopiu zraneného ľavého bedra a odvtedy sa dáva dokopy.

"Po takmer roku bez súťažného diania je čas na návrat. Bude to v Brisbane počas prvého januárového týždňa. Vidíme sa," napísal Nadal.

Uvedené podujatie slúži pre tenistov ako príprava na grandslamový turnaj Australian Open, ktorý sa Melbourne bude hrať od 14. januára 2024.

Posledný rok v profitenise

V polovici novembra Španiel informoval, že na súťažné dvorce sa ešte vráti. Predpokladá, že rok 2024 bude jeho posledný v profitenise.

"Jeden nikdy nevie, ako to všetko dopadne. Chcel by som však, aby bol rok 2024 môj posledný," hovoril Nadal ešte pred letom.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 28. február 2024

horoskopy na dnes stredu 28 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Vaši najbližší vás konečne začnú chápať a podporia vaše rozhodnutie. Prežijete večer, ktorý splní všetky vaše predstavy. Niekto vám však bude chýbať.

Býk 21.4. - 21.5.

V tomto prípade vám smola prinesie objav nových netušených spôsobov riešení, ktoré budete vedieť využiť vo svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak ste za posledné obdobie niečo pokazili, dnes máte príležitosť všetko napraviť. V dôležitej veci urobíte krok dopredu. Pozor na zlých poradcov.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty ovplyvnia vaše citové záležitosti. Vo vzťahoch s najbližšími ľuďmi sa vyskytnú komplikácie. Mali by ste svojim blízkym objasniť trochu svoj hodnotový systém.
Všetky Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie