• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Quentin Crossley bude novým riadiacim partnerom KPMG na Slovensku

Quentin Crossley bude novým riadiacim partnerom KPMG na Slovensku

S účinnosťou od 1.

17.5.2023 (SITA.sk) - V zmysle pravidiel nášho podnikového riadenia (corporate governance) má pozícia riadiaceho partnera spoločnosti pevne stanovené funkčné obdobie, pričom rotuje medzi jednotlivými členmi Rady partnerov KPMG na Slovensku.

Kenneth Ryan vedie KPMG na Slovensku ako riadiaci partner posledných desať rokov. Počas svojho pôsobenia presadzoval orientáciu na klienta a zamestnancov, a jej začlenenie do DNA firmy. Zároveň nastavil smerovanie KPMG na Slovensku na ďalšie roky. Od 1. októbra sa Kenneth pripojí k výkonnému tímu KPMG pre strednú a východnú Európu (KPMG CEE Executive Team).

"Bolo mi cťou a potešením byť počas uplynulých desiatich rokov riadiacim partnerom KPMG na Slovensku. Chcel by som sa poďakovať všetkým klientom a kolegom za ich dôveru. Novému vedeniu želám veľa úspechov a teším sa, že budem môcť naďalej podporovať našu v firmu aj v mojej novej pozícii."

Kenneth Ryan, Managing Partner, KPMG na Slovensku

Quentin Crossley nastúpil do KPMG na Slovensku v roku 2000. Vďaka svojmu širokému multifunkčnému záberu sa zásadným spôsobom podieľal na podpore rastu firmy v uplynulých rokoch a má rozsiahle lokálne znalosti a prepojenie s firmou KPMG na Slovensku. V poslednom období bol zodpovedný za množstvo našich najväčších lokálnych aj medzinárodných klientov. Jeho zameranie na klientsku skúsenosť a proaktívny go-to-market prístup sú zárukou, že naša jedinečná kultúra a rastové ambície budú naďalej prekvitať.

"Som nesmierne vďačný za dôveru a podporu Rady partnerov KPMG na Slovensku. Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí pomohli vytvoriť z KPMG na Slovensku takú vynikajúcu firmu. Veľmi sa teším na vzájomnú spoluprácu, ktorá pomôže našim klientom realizovať ich ciele v týchto náročných, ale zároveň zaujímavých časoch."

Quentin Crossley, nastupujúci Managing Partner, KPMG na Slovensku

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie