• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Putin chce usporiadať komunálne voľby v štyroch regiónoch, iniciatíva bola schválená FSB a ruským ministerstvom obrany

Putin chce usporiadať komunálne voľby v štyroch regiónoch, iniciatíva bola schválená FSB a ruským ministerstvom obrany

Tieto územia demokratický svet naďalej považuje za súčasť Ukrajiny.

3.7.2023 (SITA.sk) - Rusko chce v štyroch nelegálne anektovaných ukrajinských oblastiach usporiadať komunálne voľby. Ako referuje spravodajský web CNN, v pondelok to počas stretnutia s ruským vodcom Vladimirom Putinom uviedla šéfka ruskej ústrednej volebnej komisie Ella Pamfilovová.

Termín týchto volieb je stanovený na 10. septembra. Ruskom dosadení gubernátori štyroch anektovaných regiónov, ktoré demokratický svet naďalej považuje za súčasť Ukrajiny, podľa Pamfilovovej predložili iniciatívu na usporiadanie miestnych volieb.

Dodala, že iniciatíva bola schválená po zvážení spolu s Federálnou bezpečnostnou službou (FSB) a ruským ministerstvom obrany.

„Lídri všetkých štyroch nových subjektov, Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky, Zaporižžskej a Chersonskej oblasti, za nami prišli s iniciatívou, že sa objavila potreba usporiadať tieto voľby,“ povedala Pamfilovová, podľa ktorej sa v septembri v Rusku uskutoční ďalších 41 volieb na regionálnej úrovni.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie