• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Putin a Kim Čong-un rokovali o predaji zbraní. Podpísali dohody?

Putin a Kim Čong-un rokovali o predaji zbraní. Podpísali dohody?

Američania pohrozili, že uvalia nové sankcie proti Rusku a Severnej Kórei, ak Moskva a Pchjongjang uzatvoria dohodu o zbraniach.

16.9.2023 (SITA.sk) - Vodcovia Ruska a Severnej Kórey Vladimir Putin a Kim Čong-un na svojom stretnutí nepodpísali nijaké dohody, povedal v piatok novinárom hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

V súvislosti s predpokladom, že lídri oboch krajín rokovali o predaji zbraní, Peskov povedal: „Neboli podpísané nijaké dohody, ani v tejto oblasti ani v nijakej inej." Podľa Putina sa rozhovory sústredili na spoluprácu v oblasti raketovej a vesmírnej technológie. Informuje o tom web Kyiv Independent.

USA pohrozili, že uvalia nové sankcie proti Rusku a Severnej Kórei, ak Moskva a Pchjongjang uzatvoria dohodu o zbraniach. Južná Kórea tiež uviedla, že zváži ďalšie sankcie voči obom krajinám.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 2. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 2 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 2. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Na dnešok si veľa neplánujte. Mohli by ste prepadnúť panike. Radšej spravte menej a poriadne. Aj keď nie je váš správny deň, k priateľom sa správajte milo.

Býk 21.4. - 21.5.

Pocit šťastia a pohody pramení z hĺbky vašej duše. Môže to byť spojené s lepším pracovným zaradením alebo zmenou náplne práce, ktorá vás uspokojuje.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri pozornom sledovaní situácie zisťujete, že sa nezaobídete bez toho, aby ste vykonali isté zmeny. Skôr, ako čosi podniknete, nechajte si urobiť rozpočet, aby ste nepreplácali.

Rak 22.6. - 22.7.

Opätovne sa vynorí otázka, prečo robíte to, čo robíte. Pravdepodobne nebudete môcť dať na to jasnú odpoveď. Nakoniec, máte dostatok sily na to, aby si svoje obhájili.Všetky Horoskopy pre Sobotu 2. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie