• Dnes je: Pondelok 25. septembra 2023 meniny má Vladislav

Púchovčania budú môcť využívať bezplatnú mestskú hromadnú dopravu aj v roku 2023

Púchovčania budú môcť využívať bezplatnú mestskú hromadnú dopravu aj v roku 2023

Za tri mesiace spoločnosť predala alebo pretypovala viac ako 600 dopravných kariet v režime Rezident, určených výhrade pre Púchovčanov.

Všetci občania s trvalým pobytom na území mesta Púchov budú mať aj v novom roku možnosť bezplatne cestovať mestskou hromadnou dopravou (MHD). Predĺženie platnosti cenového výmeru zavádzajúceho bezplatnú dopravu pre Púchovčanov schválili mestskí poslanci na decembrovom rokovaní zastupiteľstva.

Projekt bezplatnej dopravy

Projekt bezplatnej dopravy zaviedli v Púchove k 1. septembru 2022 s tým, že na konci roka dostane novozvolené mestské zastupiteľstvu možnosť zľavy prehodnotiť.

„Po vyhodnotení troch mesiacov môžeme s uspokojením konštatovať, že rast prepravy cestujúcich má výrazne stúpajúci trend. Nárast o 55-tisíc prepravených osôb za 11 mesiacov roka 2022 oproti predchádzajúcemu roku 2021 je sľubný trend,“ poznamenal predseda predstavenstva spoločnosti Autobusová doprava Púchov Viliam Karas.

Karty v režime Rezident

Za tri mesiace spoločnosť predala alebo pretypovala viac ako 600 dopravných kariet v režime Rezident, určených výhrade pre Púchovčanov.


„Je predpoklad, že minimálne ďalších 200 až 300 občanov túto možnosť ešte v nasledujúcom roku 2023 využije,“ dodal Karas.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 25. september 2023

horoskopy na dnes pondelok 25 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 25. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Sentimentálne nálady sú na príťaž nielen vám, ale aj vášmu okoliu. Nemali by ste sa stále ľutovať, radšej konečne urobte konkrétne kroky, na nápravu súčasného stavu.

Býk 21.4. - 21.5.

Vašu citlivú dušu podporí človek, ktorého ste poznali len z videnia. Dobre si však premyslite, či vaše novo prebudené city neohrozia harmóniu v partnerskom zväzku.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte pocit, že sa všetci sprisahali proti vám? Situácia sa zmení po absolvovaní rozhovoru, ktorý vás čaká okolo obeda. Zosilnie vaša slabosť pre opačné pohlavie.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnešok je priaznivý pre tých, ktorí potrebujú nové nápady a inšpiráciu. Venujte pozornosť aj zdanlivým maličkostiam, ktoré sa neskôr môžu ukázať ako rozhodujúce.Všetky Horoskopy pre Pondelok 25. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie