• Dnes je: Streda 21. februára 2024 meniny má Eleonóra

Prokurátor už nežiada väzbu pre dvojicu obvinených z kauzy Krone 2, súdne pojednávanie bolo zrušené

Prokurátor už nežiada väzbu pre dvojicu obvinených z kauzy Krone 2, súdne pojednávanie bolo zrušené

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry vzal späť sťažnosť proti nevzatiu do väzby dvoch obvinených v drogovej kauze Krone 2.

11.7.2023 (SITA.sk) - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry vzal späť sťažnosť proti nevzatiu do väzby dvoch obvinených v drogovej kauze Krone 2. Informovala o tom hovorkyňa najvyššieho súdu Alexandra Važanová. Z tohto dôvodu súd zrušil na utorok plánované verejné zasadnutie.

„Vo vzťahu k obvineným R. Z. a M. K. zo strany prokurátora došlo k späťvzatiu predmetných sťažností," uviedla hovorkyňa. Doplnila, že súd na neverejnom zasadnutí zamietol sťažnosti obvinených A. S., A. G. a M. G.

Policajná akcia Krone 2

Celkovo osem osôb, z ktorých jedna je príslušníkom Finančnej správy SR, bolo obvinených v rámci akcie Národnej kriminálnej agentúry ešte koncom júna. Akcia Krone 2 bola podľa polície pokračovaním akcie Krone/Joker z novembra 2022.

„Vykonaných bolo päť domových prehliadok, ako aj prehliadky iných priestorov a pozemkov, v rámci ktorých boli zaistené omamné a psychotropné látky, konkrétne kokaín a extáza. Taktiež bola zaistená finančná hotovosť vo výške viac ako 46-tisíc eur v rôznych menách a luxusné pánske náramkové hodinky rôznych značiek," uviedli koncom júna policajti. Doplnili, že pri akcii zaistili aj zbrane a extrémistický materiál.

Podľa medializovaných informácií je medzi obvinenými aj podnikateľ Alexander S. Ten spolu so svojím otcom Sergejom figuroval v kauzách spojených s korupciou na daňových úradoch.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie