• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Prípad vraždy príborovým nožíkom pokračuje pred súdom, hlavné pojednávanie vytýčili na začiatok októbra

Prípad vraždy príborovým nožíkom pokračuje pred súdom, hlavné pojednávanie vytýčili na začiatok októbra

Súd tak vec musel vrátiť do prípravného konania, pričom prokurátor následne podal obžalobu. V prípade dokázania viny môže Martinovi H. hroziť až doživotný trest.

15.9.2023 (SITA.sk) - Špecializovaný trestný súd v Pezinku vytýčil na 4. októbra hlavné pojednávanie s Martinom H., ktorý je obžalovaný z obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy.

Podľa orgánov činných v trestnom konaní totiž po tom, čo sa v januári tohto roku pohádal so svojím známym počas zabíjačky dotyčného najskôr opil a následne podrezal naostreným príborovým nožom.

Telo ukryl pod posteľ

Telo 59-ročného Pavla následne ukryl pod posteľou v dome v obci Malý Čepčín v okrese Turčianske Teplice.

Martin H. pritom pôvodne priznal vinu a dohodol sa s prokurátorom Úradu špeciálnej prokuratúry v rámci dohody o vine a treste, že si vo väzení za úkladnú vraždu odsedí 23 a pol roka.

Dohodu odvolal

Na verejnom zasadnutí v júli tohto roku však dohodu odvolal. „Neuzavriem dohodu. Neberiem nič," citovala obvineného televízia Joj.

Súd tak vec musel vrátiť do prípravného konania, pričom prokurátor následne podal obžalobu. V prípade dokázania viny môže Martinovi H. hroziť až doživotný trest.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie