• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Prigožin je v Bielorusku, potvrdil prezident Lukašenko

Prigožin je v Bielorusku, potvrdil prezident Lukašenko

Líder Wagnerovej skupiny je v krajine vítaný na nejaký čas.

27.6.2023 (SITA.sk) - Líder ruskej žoldnierskej Wagnerovej skupiny prišiel do Bieloruska, potvrdil tamojší prezident Alexander Lukašenko.

Ako informuje agentúra AP, bieloruský vodca povedal, že Jevgenij Prigožin sa presunul do krajiny a on a niektorí jeho vojaci budú vítaní, aby tam „nejaký čas" na vlastné náklady pobudli.

Už ráno sa pritom objavili správy, že Prigožinove súkromné lietadlá prileteli do Bieloruska a pristáli pri Minsku. Podľa webu denníka Guardian Lukašenko tiež povedal, že Wagnerovej skupine ponúkli opustenú vojenskú základňu. Bielorusko podľa neho ešte nestavia pre žoldnierov tábory, ale ak si to vyžiadajú, vyjde im v ústrety.

Lukašenko očakáva, že velitelia wagnerovcov sa podelia o svoje skúsenosti z bojov na Ukrajine a pomôžu vylepšiť schopnosti bieloruskej armády, informuje web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na bieloruskú agentúru Belta.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie