• Dnes je: Utorok 09. augusta 2022 meniny má Ľubomíra

Pri obchodnom dome Galéria v Košiciach našli telo ženy, polícia nevylúčila ani cudzie zavinenie

Pri obchodnom dome Galéria v Košiciach našli telo ženy, polícia nevylúčila ani cudzie zavinenie

Policajti miesto nálezu zabezpečili a udalosť dokumentujú.

12.6.2022 (Webnoviny.sk) - V blízkosti obchodného centra Galéria na Brečtanovej ulici v Košiciach objavili v nedeľu okolo poludnia okoloidúci nehybné telo ženy. Ako prvý o tom informoval Korzár Košice na svojom webe.

Danú informáciu pre agentúru SITA potvrdila aj krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová s tým, že doposiaľ totožnosť mŕtvej ženy nepoznajú.

„ Cudzie zavinenie predbežne nebolo vylúčené,“ uviedla Ivanová s tým, že bližšie informácie nateraz nemôže poskytnúť.


Najčítanejšia najnovšia správa

Verejné financie budú kvôli Matovičovi v katastrofálnom stave, tvrdí Truban a pridáva ďalšiu kritiku

verejne financie budu kvoli matovicovi v katastrofalnom stave tvrdi truban a pridava dalsiu kritiku

8.8.2022 (Webnoviny.sk) - Podpredseda hnutia Progresívne Slovensko (PS) Michal Truban je presvedčený, že Slovensko potrebuje nového ministra financií.

Tvrdí, že súčasný minister a líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič je len ministrom vlastných nápadov, nedokáže riešiť problémy, a preto verejné financie budú katastrofálne. Truban o tom informoval v pondelok na sociálnej sieti.

Skončí to hospodárskou katastrofou

„Ak bude ďalej improvizovať s verejnými financiami tak, ako sme ho nechali vymýšľať opatrenia v pandémii, čo viedlo k tomu, že sme skončili na chvoste Európskej únie (EÚ) s najvyššou úmrtnosťou, najnižšou zaočkovanosťou a nemocnicami, ktoré skolabovali, tak to skončí hospodárskou katastrofou," dodal podpredseda PS.

Snaží sa oklamať verejnosť

Podľa neho sa ministerstvo financií snaží oklamať verejnosť vývojom daňových príjmov uprostred roku.

Truban na sociálnej sieti citoval Radu pre rozpočtovú zodpovednosť (RRZ), „ak vláda nepríjme dodatočné opatrenia, deficit verejnej správy by mal v roku 2023 mierne klesnúť, následne v rokoch 2024 a 2025 vzrastie až k úrovni 4,5 percenta HDP." Podpredseda PS je presvedčený, že Matovič žiadne opatrenia neprijme.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie