• Dnes je: Piatok 02. júna 2023 meniny má Xénia

Prezident Zeman sa už vrátil z nemocnice, museli mu skontrolovať vyživovaciu sondu

Prezident Zeman sa už vrátil z nemocnice, museli mu skontrolovať vyživovaciu sondu

Vyživovaciu sondu mu zaviedli minulý rok na jeseň.

19.8.2022 (Webnoviny.sk) - Český prezident Miloš Zeman v piatok predpoludním opustil Ústrednú vojenskú nemocnicu v Prahe. Tam vo štvrtok prišiel na plánovanú zdravotnú prehliadku, ktorá podľa vedúceho prezidentskej kancelárie Vratislava Mynářa „dopadla veľmi dobre“. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz.

Lekári Zemanovi kontrolovali vyživovaciu sondu, ktorú mu zaviedli minulý rok na jeseň. Sonda má prezidentovi pomáhať s príjmom potravy a zotavovaním sa z vlaňajšej sedemtýždňovej hospitalizácie. Vytiahnuť by mu ju mali najskôr koncom tohto roka.

Zeman sa z nemocnice vrátil do prezidentského sídla v Lánoch, kde trávil dovolenku, uviedol jeho hovorca Jiří Ovčáček. Dovolenka sa mu končí cez víkend. Budúci týždeň má v agende stretnutia s veľvyslancami, premiérom Petrom Fialom či účasť na podujatí Země živitelka.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 2. jún 2023

horoskopy na dnes piatok 2 jun 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 2. jún 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Bez vetra sa listy nehýbu, hovorí sa o historkách, ktoré sú plné rozporov, ale tebe servírujú ako pravdivé a skutočné udalosti. Že čosi pravdy na veciach môže byť, nemožno vylúčiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Neplánujete si na dnes priveľa povinností? Postihne vás ťažkopádnosť a ak sa pustíte do viacerých prác, zostane vám väčšina na zajtra.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pocítite dôsledky zmien, o ktoré ste sa sami pričinili. Chceli by ste niektoré obísť? Nemusí vám to vyjsť, lebo budete stredobodom pozornosti.

Rak 22.6. - 22.7.

Pokojne môžete poľaviť, nehrozia vám žiadne straty. Ak uvoľníte priestor pre prácu niekomu druhému, získate čas pre vaše záľuby. Už ste ich dlho zanedbávali.


Všetky Horoskopy pre Piatok 2. jún 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?


Počasie