• Dnes je: Utorok 20. februára 2024 meniny má Lívia

Prezident Zeman sa už vrátil z nemocnice, museli mu skontrolovať vyživovaciu sondu

Prezident Zeman sa už vrátil z nemocnice, museli mu skontrolovať vyživovaciu sondu

Vyživovaciu sondu mu zaviedli minulý rok na jeseň.

19.8.2022 (Webnoviny.sk) - Český prezident Miloš Zeman v piatok predpoludním opustil Ústrednú vojenskú nemocnicu v Prahe. Tam vo štvrtok prišiel na plánovanú zdravotnú prehliadku, ktorá podľa vedúceho prezidentskej kancelárie Vratislava Mynářa „dopadla veľmi dobre“. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz.

Lekári Zemanovi kontrolovali vyživovaciu sondu, ktorú mu zaviedli minulý rok na jeseň. Sonda má prezidentovi pomáhať s príjmom potravy a zotavovaním sa z vlaňajšej sedemtýždňovej hospitalizácie. Vytiahnuť by mu ju mali najskôr koncom tohto roka.

Zeman sa z nemocnice vrátil do prezidentského sídla v Lánoch, kde trávil dovolenku, uviedol jeho hovorca Jiří Ovčáček. Dovolenka sa mu končí cez víkend. Budúci týždeň má v agende stretnutia s veľvyslancami, premiérom Petrom Fialom či účasť na podujatí Země živitelka.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 20. február 2024

horoskopy na dnes utorok 20 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 20. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Pohodu z rodiny prenesiete aj medzi známych. Každý si rád vypočuje vaše poznámky. Popoludní vás čaká príjemné posedenie a priateľský rozhovor.

Býk 21.4. - 21.5.

Napriek menším nedorozumeniam i stresom dokážete nemožné. Stačí, aby ste sa len trochu ovládali. Informácie, ktoré získate, sa vám podarí výhodne využiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaše činy súvisiace so vzťahmi budú mimoriadne úspešné. V zamestnaní sa vám núka vynikajúca ponuka. Mali by ste sa do nej pustiť z plných síl.

Rak 22.6. - 22.7.

Každý pohľad na byt vás bude nabádať do jeho vylepšovania. Zajtrajší deň si vyhradíte na regeneráciu síl. Konečne sa dostanete k oddychovému čítaniu.
Všetky Horoskopy pre Utorok 20. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie