• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Premiér Ódor mal pri hlasovaní menší problém. Bola to moja ľudská chyba, povedal

Premiér Ódor mal pri hlasovaní menší problém. Bola to moja ľudská chyba, povedal

Volebný akt premiéra Ľudovíta Ódora.

30.9.2023 (SITA.sk) - Premiér Ľudovít Ódor mal v sobotu pri hlasovaní v predčasných parlamentných voľbách menšie problémy. Ako uviedol na tlačovej besede, zabudol si doma občiansky preukaz. „Našťastie, ešte po ceste som si spomenul," uviedol.

Aj toto podľa neho ukazuje, že ak potrebuje občiansky preukaz predseda vlády, tak ho potrebujú všetci občania. „Bola to moja ľudská chyba, ale napokon to môže byť zaujímavá informácia pre všetkých, ktorí sa pýtajú, či je to dôležitý dokument," zhodnotil.

Premiér sa pritom podľa svojich slov nebude vyjadrovať k priebežným výsledkom, ani komentovať výsledky volieb. „Budeme sledovať veľmi intenzívne aj my tieto voľby, aj naše pôsobenie bude závisieť od toho, aké budu výsledky, ale bez médií," skonštatoval.

Podľa Ódora je tento deň o voličov a o politických stranách. Úradnícka vláda by mala byť v úzadí," uzavrel.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie