• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Pre požiar v obytnom dome v Košiciach evakuovali takmer 40 osôb, desať bolo prevezených do nemocnice s popáleninami

Pre požiar v obytnom dome v Košiciach evakuovali takmer 40 osôb, desať bolo prevezených do nemocnice s popáleninami

Vzhľadom na husté zadymenie vo vnútorných priestoroch nebolo možné urobiť obhliadku miesta činu.

21.8.2023 (SITA.sk) - Pre požiar v nedeľu z obytného domu v košickej mestskej časti Západ evakuovali takmer 40 osôb, 65-ročný muž, ktorý bol v byte, kde požiar vypukol, bol s ťažkými popáleninami prevezený do jednej z košických nemocníc.

Niektorí obyvatelia boli na mieste ošetrení posádkami RZP, desať osôb bolo s drobnými popáleninami prevezených do košických nemocníc. Informovala o tom košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

V nedeľu podvečer zachvátili jeden z bytov v košickej mestskej časti Západ plamene. „Vzhľadom na husté zadymenie vo vnútorných priestoroch obytného domu nebolo možné urobiť obhliadku miesta činu, preto bude obhliadka miesta v spolupráci so zisťovateľom príčin vzniku požiarov HaZZ, psovodmi so služobnými psami špeciálne vycvičenými na vyhľadávanie akcelerátorov horenia i expertíznou skupinou hasičov MV SR urobená až po úplnom odvetraní priestorov, pravdepodobne počas dnešného dňa,“ informovala Ivanová.

Škoda, ktorá bola požiarom spôsobená, doposiaľ nebola vyčíslená. Po ukončení obhliadky miesta udalosti bude podľa zistených skutočností vyšetrovateľom odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach okolie začaté trestné stíhanie. Dôvod, prečo k tomuto požiaru došlo a čo bolo jeho príčinou, je teda aj naďalej predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie