• Dnes je: Piatok 20. júla 2018 meniny má Iľja, Eliáš

Požiar kravína v obci Brestov napáchal škody za 50-tisíc eur

Požiar kravína v obci Brestov napáchal škody za 50-tisíc eur

Pri požiari kravína zasahovalo 15 hasičov z Hasičskej stanice Humenné a Záchrannej brigády Humenné so šiestimi kusmi techniky.

BRESTOV 17. júna (WebNoviny.sk) – Pri požiari maštale na Poľnohospodárskom družstve v obci Brestov (okres Humenné) vznikla škoda, ktorú predbežne vyčíslili na 50-tisíc eur. Požiar vznikol okolo 16:00 a hasičom sa ho podarilo lokalizovať pred 20:00.

Ako agentúru SITA informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove, evakuovaných pri ňom bolo 60 kusov hovädzieho dobytka, dva kusy dobytka museli napokon utratiť.


Pri požiari kravína zasahovalo 15 hasičov z Hasičskej stanice Humenné a Záchrannej brigády Humenné so šiestimi kusmi techniky. „Predpokladaná príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania,“ uviedol operačný dôstojník

Podľa informácií TV JOJ plamene zachvátili objekt, ktorý vlastní talianska rodina Rodovcov, ktorú spájal s pochybnými agrodotáciami aj zavraždený novinár Ján Kuciak. Podľa bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara Rodovo meno figurovalo od roku 2002 v 45 spisoch.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie