• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Poľsko zamietlo vstup do krajiny známej ruskej tenistke Zvonariovovej

Poľsko zamietlo vstup do krajiny známej ruskej tenistke Zvonariovovej

Poľsko, ktoré podporuje Ukrajinu v jej boji proti ruskej agresii, uviedlo, že Zvonariovová je na zozname osôb, ktorých pobyt na území Poľska je nežiadúci.

23.7.2023 (SITA.sk) - Poľské úrady zamietli známej ruskej tenistke Vere Zvonariovovej vstup do krajiny. Tridsaťosemročná rodáčka z Moskvy, aktuálne 80. hráčka rebríčka WTA, sa chcela zúčastniť na turnaji vo Varšave. Ešte v nedeľu figurovala v zozname účastníčok podujatia. WTA vo vyhlásení uviedla, že situáciu vyhodnocuje.

Vo vyhlásení poľského ministerstva vnútra sa uvádza, že úrady zabránili niekdajšej svetovej dvojke vo vstupe do Poľska. Zvonariovová priletela do Poľska z Belehradu na francúzske vízum. Zostala v tranzitnej zóne varšavského letiska a následne ešte v sobotu odletela do čiernohorskej Podgorice.

Poľsko, ktoré podporuje Ukrajinu v jej boji proti ruskej agresii, uviedlo, že Zvonariovová je na zozname osôb, ktorých pobyt na území Poľska je nežiadúci, a do krajiny ju nepustili z dôvodov štátnej a verejnej bezpečnosti.

Poľsko dôsledne vystupuje proti režimom Putina a Lukašenka a odopiera vstup osobám, ktoré podporujú akcie Ruska a Bieloruska,“ uviedlo poľské ministerstvo vnútra.

Viac k téme: Rebráček WTA, Ruská tenistka, rusko-ukrajinský konflikt, Zákaz vstupu do krajiny
Zdroj: SITA.sk - Poľsko zamietlo vstup do krajiny známej ruskej tenistke Zvonariovovej © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie