• Dnes je: Nedeľa 17. októbra 2021 meniny má Hedviga

Pollák vyzval Matoviča, aby začal rozmýšľať nad odvolaním Sulíka a kritizuje aj kilečko

Pollák vyzval Matoviča, aby začal rozmýšľať nad odvolaním Sulíka a kritizuje aj kilečko

Vrcholom „drzosti“ je podľa Petra Polláka aj „sabotovanie“ nákupu antigénových testov.

7.1.2021 (Webnoviny.sk) - Europoslanec Peter Pollák (OĽaNO) si myslí, že je načase odvolať ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS). Napísal to na svojom profile na sociálnej sieti s tým, že Sulík je nielen bezcitný, ale aj neschopný.

Podľa Polláka sa Sulík celý čas tváril ako opozičný politik, ktorému ide len o vlastné percentá a nie o životy občanov. Vyzval preto predsedu vlády SR Igora Matoviča (OĽaNO), aby začal intenzívne rozmýšľať nad jeho odvolaním.

„Namiesto toho, aby robil svoju prácu, za ktorú je platený, teda zachraňoval zamestnávateľov, podnikateľov, chránil občanov, celý čas robil politiku a spochybňoval opatrenia epidemiológov a odborníkov v boji proti pandémii COVID-19.

Keď išlo o opatrenia, ktoré mal ako minister hospodárstva presadiť na záchranu podnikateľov, mlčal. Jeho najslávnejšie kilečko v čase krízy nepomohlo žiadnej firme zmierniť výpadky ich príjmov.“ pokračoval Pollák o Sulíkovi.


Vrcholom „drzosti“ je podľa Polláka aj „sabotovanie“ nákupu antigénových testov.

Je načase odvolať ministra Sulíka!

Nie len bezcitný, ale aj neschopný. Taký je minister Sulík.


Sulík ukázal nie len, že je bez akejkoľvek emócie, ale aj bez racionálneho prístupu, proste v plnej nahote ukázal, že je neschopný. Je absurdné, že v čase, keď všetci lekári, zdravotné sestry či ošetrovatelia bojovali o životy ľudí v nemocniciach, on si zbieral politické percentá.

Len človek, ktorému nezáleží na živote ľudí a má pred očami iba čísla, dokáže sabotovať a zľahčovať opatrenia vlastnej vlády. Sulík tak konal od začiatku, už počas prvej vlny. V čase, keď unavení lekári bojovali o životy pacientov v nemocniciach, on zbieral percentá ľúbivými vyhláseniami, napríklad o tom, že treba otvárať reštaurácie.


Vrchol jeho drzosti bolo sabotovanie nákupu testov. Vyše mesiaca sa zahrával s ohňom a ignoroval rozhodnutie celej vlády o ich nákupe, ktorým by sme zachránili množstvo ľudských životov.

Celý čas sa tváril a správal ako opozičný politik, ktorému ide len o vlastné percentá a nie o životy občanov. Namiesto toho, aby robil svoju prácu, za ktorú je platený, teda zachraňoval zamestnávateľov, podnikateľov, chránil občanov, celý čas robil politiku a spochybňoval opatrenia epidemiológov a odborníkov v boji proti pandémii Covid-19. Keď išlo o opatrenia, ktoré mal ako minister hospodárstva presadiť na záchranu podnikateľov, mlčal. Jeho najslávnejšie kilečko v čase krízy nepomohlo, žiadnej firme zmierniť výpadky ich príjmov.


V čase, keď všetci kompetentní bojovali s koronavírusom, on ležal na exotických dovolenkách. Byť na Dubaji v čase, keď prežíva Slovensko najväčšiu krízu, môže iba človek bez citu, emócií, EQ.


Je preto načase, aby premiér, zodpovedný za celkový chod vlády, intenzívne rozmýšľal nad odvolaním neschopného ministra Sulíka, ktorý v žiari reflektorov a percent obetoval zdravie a životy mnohých Slovákov.

Zdroj: Facebook Peter Pollák

Matovič si opäť kopol do Sulíka. Tisícky mŕtvych a minister oddychuje v Dubaji, sťažuje sa

Nemocnice žiadajú vládu, aby lepšie vymáhala dodržiavanie opatrení a urýchlila proces očkovania

Kedy sa Slovensko zotaví z pandémie? Podľa futurológa Klinca jeden zo scenárov je, že nikdy

Záhadné šírenie nového kmeňa COVID-19: Slovenské hranice ostávajú otvorené, cestovné obmedzenia nemajú zmysel

Otázky a odpovede: O novom anglickom variante vírusu SARS-CoV-2 s mutáciou na Slovensku

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie