• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Politici si mýto prehadzujú ako horúci zemiak, reagujú autodopravcovia na útoky voči Ódorovi

Politici si mýto prehadzujú ako horúci zemiak, reagujú autodopravcovia na útoky voči Ódorovi

Predseda vlády Ľudovít Ódor.

Úniu autodopravcov Slovenska (UNAS) mrzia útoky politických strán a niektorých poslancov Národnej rady SR na predsedu úradníckej vlády Ľudovíta Ódora pre mýto.

UNAS sa zároveň pýta, čo robili poslanci posledné tri roky, keď mali možnosť zmeniť podmienky výberu mýta a taktiež zlepšiť podmienky pre autodopravcov.

„Poukazujeme na to 13 rokov, kde si to politici prehadzujú ako horúci zemiak a jeden na druhého poukazujú, ako nič nerobia. Na chrbte UNAS už vyrástlo niekoľko politických strán, ktorých prioritou bolo mýto. Bohužiaľ, nič sa nestalo a mýto ide do stratena a financie do súkromných rúk,“ uviedla UNAS v tlačovej správe.

Únia autodopravcov Slovenska podotýka, že na vine nie je úradnícka vláda, ale tie predchádzajúce, ktorých cieľom bolo nastaviť lepšie podmienky s mýtom. Zároveň uviedla, že Slovensko je jedinou krajinou Európskej únie (EÚ), v ktorej sa výber mýta stráca v súkromných rukách a ničí sa hospodárstvo krajiny.

„Od 1. januára 2025 prestane EÚ dotovať členské štáty a každá krajina si bude musieť stavať cesty a opravovať z výberu mýta a diaľničných známok. Nevieme si predstaviť, ako bude Slovensko vyzerať po tomto období,“ upozornila UNAS.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie