• Dnes je: Utorok 07. februára 2023 meniny má Vanda

Polícia zadržala drogových dílerov v rámci akcie Vlk, zaistila omamné látky a strelnú zbraň (foto)

Polícia zadržala drogových dílerov v rámci akcie Vlk, zaistila omamné látky a strelnú zbraň (foto)

Pri prehliadke bytu, nebytového priestoru a pri osobnej prehliadke policajti zaistili u 41-ročného Ladislava B.

3.12.2022 (Webnoviny.sk) - Polícia zdržala v Bratislave dvoch drogových dílerov v rámci policajnej akcie Vlk. V stredu 30. novembra urobili tri domové prehliadky, dve prehliadky nebytových a iných priestorov a tiež prehliadky motorových vozidiel v Ružinove, Petržalke a Novom Meste. Zadržali dve osoby podozrivé z drogovej trestnej činnosti a zaistili väčšie množstvo omamných a psychotropných látok a tiež finančnú hotovosť.

Červený fosfor

Ako informuje bratislavská krajská polícia na Facebooku, v dvoch bytoch a pri osobnej prehliadke 31-ročného Nikolasa M. zaistili metamfetamín (známy ako pervitín) v množstve 2 586 miligramov, čo odpovedá približne 20 obvyklým jednorazovým dávkam drogy.

Pri prehliadke bytu, nebytového priestoru a pri osobnej prehliadke zaistili u 41-ročného Ladislava B. viacero druhov drog – metamfetamín v množstve 22 479 miligramov, kokaín, extázu a prekurzor červený fosfor, ktorý sa používa pri výrobe omamných a psychotropných látok.

Strelná zbraň

Množstvo metamfetamínu predstavuje 250 obvyklých jednorazových dávok drogy. Policajti u dílera našli aj krátku strelnú zbraň, niekoľko kusov streliva a tiež ďalšie látky, ktoré podrobia expertíze.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva v Bratislave II oboch mužov obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade preukázania viny pred súdom im hrozí väzenie na desať až 15 rokov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskop na dnes Utorok 7. február 2023

horoskop na dnes utorok 7 februar 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 7. február 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dobre si zvážte prednosti a nevýhody plánu, ktorý sa chystáte zverejniť. Vyvoláte nervozitu a možno aj hádky. Nebolo by príjemnejšie stráviť pekné chvíle na prechádzke?

Býk 21.4. - 21.5.

Vďaka optimistickému prístupu prežijete dnešok bez problémov. Nesplníte síce to, čo ste si predsavzali, ale máte dobrý dôvod na spokojnosť. Aj zajtra bude deň.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niekto, na kom vám veľmi záleží, vás dnes prekvapí láskou a vrúcnosťou. Prijmite city s radosťou, otáľanie môže vyvolať nedorozumenie.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty vám prinesú šťastie v súkromnom živote. Nejaká nová šanca vás vyľaká, ale predsa pozbierate odvahu a sebavedomie. Už večer urobíte prvé kroky.


Všetky Horoskopy pre Utorok 7. február 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?


Počasie