• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Polícia začala trestné stíhanie, pri dopravných nehodách v Košickom kraji prišli o život dvaja vodiči (foto)

Polícia začala trestné stíhanie, pri dopravných nehodách v Košickom kraji prišli o život dvaja vodiči (foto)

U oboch zosnulých bude vykonaná pitva pre prípadné zistenia požitia alkoholu.

5.8.2023 (SITA.sk) - Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia v súvislosti s piatkovými dopravnými nehodami, pri ktorých prišli o život dvaja vodiči v Košickom kraji.

U oboch zosnulých vodičov bude vykonaná pitva pre prípadné zistenie požitia alkoholických nápojov. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa košického krajského riaditeľstva Policajného zboru Jana Mésarová.

Prvá sa stala v okrese Košice okolie v popoludňajších hodinách. Pri prejazde pravotočivej zákruty z doposiaľ neznámych príčin zišiel 70-ročný vodič na osobnom aute značky Renault po ceste II/548 od obce Šemša smerom na obec Malá Ida s vozidlom mimo vozovku a narazil do betónového múrika. Po náraze sa vozidlo prevrátilo na bok. Vodič zraneniam po prevoze do nemocnice podľahol.

V popoludňajších hodinách sa stala aj druhá dopravná nehoda tentokrát v Rožňavskom okrese. 50-ročný Čech viedol motocykel značky Honda po štátnej ceste I/67 v smere od obce Stratená na Poprad, keď v tuneli zatiaľ z nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s vozidlom značky Ford Transit, ktoré šoféroval 69-ročný vodič. Pri dopravnej nehode utrpel motocyklista zranenia nezlúčiteľné so životom. Zároveň jedného zo spolujazdcov motorového vozidla previezli leteckou záchrannou službou do nemocnice.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 22. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 22 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

Býk 21.4. - 21.5.

Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak máte pocit, že vás okolie využíva, nezaškodilo by vám trochu tvrdohlavosti. Nedajte sa znechutiť zhoršenou atmosférou a snažte si zachovať optimizmus.

Rak 22.6. - 22.7.

Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie