• Dnes je: Utorok 19. októbra 2021 meniny má Kristián

Polícia vyšetruje požiar skladu pneumatík v Podunajských Biskupiciach, škody presiahli 26-tisíc eur

Polícia vyšetruje požiar skladu pneumatík v Podunajských Biskupiciach, škody presiahli 26-tisíc eur

V dôsledku požiaru prišlo aj k poškodeniu a obhoreniu časti administratívnej budovy.

11.5.2021 (Webnoviny.sk) - Okolnosti požiaru, ktorý v pondelok 10. mája popoludní zachvátil sklady na Kazanskej ulici v bratislavských Podunajských Biskupiciach, vyšetruje polícia.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, doposiaľ neznámy páchateľ spôsobil požiar, v dôsledku ktorého zhorel sklad s pneumatikami.

„V jeho dôsledku nastalo aj poškodenie a obhorenie zadnej časti administratívnej budovy. Týmto konaním bola spôsobená škoda v celkovej výške minimálne 26 600 eur," uviedla polícia. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II začal trestné stíhanie vo veci trestného činu všeobecného ohrozenia.

Pondelkový rozsiahly požiar v Podunajských Biskupiciach zasiahol dva sklady a rozšíril sa aj na priľahlú dvojpodlažnú budovu. Na mieste zasahovalo viac ako 40 hasičov, profesionáli zo všetkých bratislavských hasičských staníc a členovia DHZO Most pri Bratislave, Podunajské Biskupice a Ružinov. Požiar sa podarilo hasičom zlikvidovať po takmer štyroch hodinách od jeho vypuknutia o 18:50.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie