• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Podoľak: Ukrajina potrebuje viac zbraní s dlhým dostrelom a menej úvah o úniku spravodajských informácií

Podoľak: Ukrajina potrebuje viac zbraní s dlhým dostrelom a menej úvah o úniku spravodajských informácií

Západní spojenci Kyjeva diskutujú o úniku prísne tajných amerických spravodajských dokumentov.

11.4.2023 (SITA.sk) - Ukrajina potrebuje viac zbraní s dlhým dostrelom a menej úvah o úniku spravodajských informácií. Vyjadril sa tak Mychajlo Podoľak, poradca ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Je to v čase, keď západní spojenci Kyjeva diskutujú o úniku prísne tajných amerických spravodajských dokumentov. Podľa Podoľaka by sa miesto toho mali sústrediť na dodávky zbraní Ukrajine. Informuje o tom portál news.sky.com.

„Ak by sme mali čas, mohli by sme pozorovať rozpad Ruskej federácie a to, ako sa jej elity navzájom požierajú. Ale čas nemáme, keďže naši ľudia zomierajú," napísal poradca ukrajinského prezidenta na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

„Potrebujeme menej úvah o únikoch a viac zbraní s dlhým dostrelom, aby sme poriadne ukončili vojnu a donútili Ruskú federáciu čeliť realite," dodal.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie