• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Podľa kouča českého výberu Jalonena odohrali jeho zverenci dobrý zápas, potešili ho Sedlák aj Hrubec

Podľa kouča českého výberu Jalonena odohrali jeho zverenci dobrý zápas, potešili ho Sedlák aj Hrubec

Česi majú po zisku troch bodov v sobotu voľno, v nedeľu si robia zálusk na ďalší triumf, keďže ich súperom bude výber Kazachstanu.

13.5.2023 (SITA.sk) - Česká hokejová reprezentácia vo svojom úvodnom vystúpení na tohtoročných majstrovstvách sveta splnila cieľ - v súboji proti Slovákom ako obhajca bronzu z vlaňajška potvrdila úlohu favorita a získala tri body za tesný triumf 3:2.

Na istý čas však prišla po zákroku od slovenského obrancu Patrika Kocha o útočníka Filipa Chlapíka. Na striedačke síce zostal aj po strete z prvej tretiny, celkovo však odohral iba necelých desať minút.

Chlapík mimo zostavy

"Na konci zápasu nemohol hrať a istý čas bude mimo zostavu," komentoval fínsky tréner českého výberu Kari Jalonen podľa webu hokej.cz. Myslí si tiež, že rozhodcovia mali celú situáciu preveriť na videu.

Zisk troch bodov fínskeho odborníka potešil. "Po tom divokom začiatku je to dobrý víťazný pocit. Myslím si, že v druhej tretine sme hrali celkom dobre, kontrolovali sme to. Bol to pre nás dobrý zápas. Slováci boli možno o niečo lepší prvej časti, ale potom v druhej a tretej tretine sa mi páčilo, ako sme hrali,“ poznamenal.

Hrubec zažil vlastný gól

Pochválil aj autora dvoch presných zásahov Lukáša Sedláka. "Odohral naozaj dobrý zápas. Je to bojovník, vyhráva súboje a dal dôležité góly," povedal Jalonen a na adresu brankára Šimona Hrubca doplnil: "Páčilo sami, že si udržal pozornosť a vychytal víťazstvo. Nestratil koncentráciu a potom bol vynikajúci. Dal si vlastný gól, ale také veci sa stávajú. Sám som hovoril, že toto sa stane tak raz za život."

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie