• Dnes je: Sobota 16. októbra 2021 meniny má Vladimíra

Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie na Slovensku – poslucháčov najviac zaujímala depresia a menštruácia

Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie na Slovensku – poslucháčov najviac zaujímala depresia a menštruácia

Už viac ako rok produkuje zdravotná poisťovňa Union vlastné podcasty pod názvom Zdravé reči.

16.4.2021 (Webnoviny.sk) - Už viac ako rok produkuje zdravotná poisťovňa Union vlastné podcasty pod názvom Zdravé reči. Vydala už takmer 60 dielov, ktoré sa venujú rôznym témam z oblasti zdravia a životného štýlu a v ktorých vystupujú naslovovzatí odborníci vo svojom fachu. V dlhom zozname hostí sú zapísaní napríklad záchranár Viliam Dobiáš, fitnesska Zora Czoborová, či Radovan Piovarči, primár očnej kliniky NeoVízia. "Zaujímavé je, že až 73% našich poslucháčov tvoria ženy,” hovorí Beáta Dupaľová Ksenzsighová, hovorkyňa Unionu. Ako ďalej dodáva, podcasty patria medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness na Slovensku a v celosvetovom rebríčku sú v tejto kategórii dokonca v prvej stovke.

"Boli sme prvá zdravotná poisťovňa, ktorá začala produkovať svoj vlastný podcast a ukázalo sa, že to bol výborný nápad. Od poslucháčov máme spätnú väzbu, že oceňujú jednoducho podané informácie, na ktoré sa ale môžu spoľahnúť, pretože ich pripravili odborníci,” vysvetľuje Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia Union.

No a ktoré podcasty boli medzi poslucháčmi najúspešnejšie? Tu je TOP 10.

Téma
Ako rozoznať počiatky depresie
Zdravý životný štýl na tanieri
Menštruácia a jej vplyv na kvalitu života
Chudnutie
Stres a panika
Potravinové intolerancie
Akné
Ako nepribrať počas homeoffice
Krčná chrbtica
Psychosomatika

Všetky diely nájdete na union.sk/podcast alebo na  streamovacích zariadeniach ako  spotify, google podcast, apple podcast a iné.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie