• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Po zápase Slovana chcel fanúšik napadnúť rozhodcu, iný muž postriekal ľudí hasiacim prístrojom (video)

Po zápase Slovana chcel fanúšik napadnúť rozhodcu, iný muž postriekal ľudí hasiacim prístrojom (video)

Policajti zadržali dvoch futbalových fanúšikov, ktorí sa po stredajšom zápase v Bratislave medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a FC Swift Hesper z Luxemburska dopustili výtržností.

13.7.2023 (SITA.sk) - Policajti zadržali dvoch futbalových fanúšikov, ktorí sa po stredajšom zápase v Bratislave medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a FC Swift Hesper z Luxemburska dopustili výtržností.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, jeden z fanúšikov po skončení zápasu vbehol na hraciu plochu, kde sa pokúsil napadnúť rozhodcu. Policajti ho neskôr zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva.

Druhý fanúšik v rovnakom čase pri odchode z Národného futbalového štadióna ukradol hasiaci prístroj, ktorým postriekal ľudí blízko zastávky MHD na Bajkalskej ulici. Policajti aj tohto muža zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva v jednočinnom súbehu prečinu všeobecného ohrozenia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie