• Dnes je: Sobota 21. júla 2018 meniny má Daniel

Po derby Slovana proti Trnave zaútočil fanúšik na policajta, za používanie pyrotechniky lietali pokuty

Po derby Slovana proti Trnave zaútočil fanúšik na policajta, za používanie pyrotechniky lietali pokuty

Po futbalovom zápase ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava už obvinili jedného fanúšika.

BRATISLAVA 20. novembra (WebNoviny.sk) - Aj útok na policajta riešia bratislavskí muži zákona po nedeľňajšom futbalovom zápase medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava. Incident sa stal po rozchode fanúšikov pri zastávke MHD na Trnavskej ceste. Páchateľ na policajta zaútočil päsťou.

Hádzanie sedadiel smerom k ihrisku

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, v prípade je začaté trestné stíhanie vo veci pre útok na verejného činiteľa. Na policajnom oddelení skončil aj muž, ktorý vyčíňal na štadióne.


V sektore pre hostí hodil dve sedadlá smerom k ihrisku. To ho stálo obvinenie z výtržníctva. Po vykonaní potrebných procesných úkonov poputoval do cely. V prípade dokázania viny mu hrozí až trojročný trest.

Lietali pokuty

Niekoľko nedisciplinovaných fanúšikov dostalo pokuty priamo na štadióne. Traja za nedovolené používanie pyrotechniky počas zápasu, traja za návštevu športového podujatia pod vplyvom alkoholu, jedna osoba za neuposlúchnutie výzvy policajta a jedna za znečisťovanie verejného priestranstva.

Pokuty rozdávali aj policajti železničnej polície. Jeden z fanúšikov fajčil priamo vo vlaku a ďalší na železničnej zastávke Bratislava Vinohrady. Objasňujú aj priestupok, ktorého sa dopustil jeden z fanúšikov vo vlaku, kde poškodil plastový kryt osvetlenia.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie