• Dnes je: Streda 02. decembra 2020 meniny má Bibiána

PLANEO Elektro otvára novú predajňu v Humennom

PLANEO Elektro otvára novú predajňu v Humennom

Najrozšírenejšia sieť elektropredajní PLANEO Elektro pokračuje v expanzii.

15.10.2020 (Webnoviny.sk) - Najrozšírenejšia sieť elektropredajní PLANEO Elektro pokračuje v expanzii. V polovici októbra otvára na východe Slovenska už 52. predajňu. Humenčanov čakajú extra zľavy.

Štyri mesiace po otvorení predajne vo Veľkom Mederi otvára elektropredajca ďalšiu. Od 15. októbra si obyvatelia Humenného a okolia môžu nakúpiť v predajni PLANEO Elektro na Družstevnej ulici 41 pri hypermarkete Tesco.  

Na ploche 750 m2 čaká zákazníkov ponuka vyše 4000 druhov spotrebnej elektroniky, veľkej bielej a záhradnej techniky, hračiek a domácich potrieb. "Zákazníkom ponúkame aj možnosť splátkového predaja bez navýšenia, poistenia a predlženia záruky na spotrebiče, ako aj využívanie vernostného programu PLANEO karta a dopravu priamo do domu.

V rámci nej veľké spotrebiče vynesieme tam, kde si ich zákazník praje mať a obalový materiál aj starý spotrebič odnesieme na ekologickú likvidáciu. Predajňa je súčasne výdajným miestom e-shopu," upresňuje šéf marketingu Vitalij Fomenko a upozorňuje aj na špeciálne otváracie zľavy: "Pri príležitosti otvorenia predajne máme pripravené veľmi zaujímavé akcie, platné len pár dní pre predajňu v Humennom."

Dodržiavanie nariadení je zabezpečené

Zákazníkom sa bude venovať odborne vyškolený personál, ktorí budú dbať aj na dodržiavanie hygienických opatrení. "Zdravie našich zákazníkov je pre nás rovnako dôležité, ako ich spokojnosť s nákupom. Dezinfekcia rúk pri vchode je zabezpečená, v kompetencii predajcov je aj upozornenie zákazníkov na nosenie rúška," upozorňuje riaditeľ maloobchodnej siete PLANEO Elektro Peter Matuška.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie